Loading...

 Hatay Baskılı Stick şeker ve Amerikan Servis

İş hayatının hızlı geçmesi bu alandaki her şeyin hızlı ve pratik olmasına neden olmuştur. İş yeri, fabrika, hastane yemekhaneleri, self servis ve paket servis yapan işletmeler başta olmak üzere insan trafiğine daha çabuk yardımcı olmak ve kullanılan alanların hijyenini sağlamak için pratik ürünlere yönelmişlerdir. Stick şeker ve Amerikan servis bahsetmiş olduğumuz bu pratik ürünlerdendir. Firmamız  Rft Paketleme Ambalaj da bu ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir. Her işletme yapısına uygun bir üretim gerçekleştiren firmamız, kaliteli ve sağlıklı ambalajlar kullanmaktadır. Siz de ihtiyacınız olan Hatay Baskılı Stick şeker ve Amerikan Servis için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli Stick Şeker

Stick şeker, tek kullanımlık ve hijyenik ürünlerdendir. Ofis, paket servis, self servis, yemekhane, kantin gibi işletmelerde çokça kullanılan bu ürün, işletmelerin işlerinde büyük kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca bu ürünlerde şirket bilgileri ve logoları da yer alabilmektedir. Bu durumda şirketlerin tanıtımları adına önemlidir. Firmamız da bu ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir. Son teknolojik baskı makineleri ve kaliteli kağıtlar kullanarak üretim gerçekleştiren firmamız, sipariş üzerine istediğiniz miktarda üretim gerçekleştirmektedir.

Baskılı Amerikan Servisler

Bilindiği gibi Amerikan Servisler, tek kullanımlık ve masaların kirlenmemesi için kullanıldığı için pek çok iş kolunda tercih edilmektedir. Firmamız bu ürünlerin üretimini kaliteli kağıtlar kullanarak gerçekleştirmektedir. Ayrıca müşterilerin istekleri üzerine şirket logoları da yer alabilmektedir. Siz de ihtiyacınız olan ürünler için iletişim adreslerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart