Loading...

Hatay Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Hatay baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil ürünleri özellikle yeme içme sektöründe faaliyet göstermekte olan işletmelerin vazgeçilmezi olan ürünlerdendir. RFTPak firmamız baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendiller de dahil olmak üzere işletmelerin ihtiyaç duyabileceği bütün ürün ihtiyaçlarına cevap verebilme amacıyla kurulmuştur. Yapılan pazar araştırmalarında müşterilerin baskılı ürünleri daha çok tercih ettikleri, bu ürünlerin işletmelere olan güveni arttırdığı görülmüştür. Bu ürünlerin yeni müşterileri cezbetme işlevi taşıdıkları da anlaşılmıştır.

Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Baskılı ve kolonyalı ıslak mendiller el hijyenini sağlamanın en pratik ve kolay yöntemlerinden birisidir. Yeme içme sektöründe faaliyet gösteren işletmelerde genelde yemekten sonra ikram olarak müşterilere sunulur. Hem müşteriler hem de işletme içerisinde çalışmakta olan elemanlar tarafından kullanışlı olmaları sebebiyle sık sık tercih edilir. Baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendiller el değmeden tek tek paketlenir.

Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendillerin Avantajları

Tekli paketler içerisinde bulunmaları, kullanılmadığı zamanlarda çantalarda ya da cepte kolaylıkla saklanabilmesi bu mendillerin kullanışlılığını arttırmaktadır. Firmamız tarafından kaliteli mendillerin kalıcı ve ferah koku esanslarıyla birleştirilmesi ile üretilen baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendiller bütün işletmelerin tercihidir. Firmamızın web sitesini ziyaret ederek ya da iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçerek fiyat bilgisi alabilir ya da siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart