Loading...

Hakkâri Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Firmanızın logosunun ve renklerinin kullanıldığı baskılı stick şeker ve Amerikan servisi üretimlerini hijyenik koşullarda ve taleplerinize uygun şekilde yapmaktayız. Kafe, restoran, bar, okul, fabrika, otel ya da açılışlarda tanıtım amaçlı kullanılmak üzere logonuzu sergileyebileceğiniz ürünleri kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine gönderim yapılmaktadır. Sipariş bilgileriniz ulaştıktan sonra en kısa zamanda üretime geçilir ve sizlere ulaştırılır. Hakkari baskılı stick şeker ve amerikan servis seçeneklerinden birini tercih etmeniz ya da dilediğiniz tarzda ürün tasarımını iletmeniz durumunda size uygun üretim yapılır. Tüm ürünler en uygun fiyatlarla sitemizde yer almaktadır. Beğendiğiniz ve yaptırmak istediğiniz ürünler için firmamız Rftpak ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Baskılı Stick Şeker

Yiyecek ve içecek sektöründe firmanızın logosunun basılı olduğu ürünleri kullanarak aynı zamanda reklamınızı da yapmış olursunuz. Dilediğiniz renk ve içerikte üretim yapılır. Bu sayede müşterilerinize hoşlarına gidecek ve aynı zamanda firmanızı tanıtacak bir görsel sunmuş olursunuz. Yeni açılan bir işletmeniz varsa açılışınızda kullanmak üzere baskılı stick şeker siparişi verilebilir.

Amerikan Servis

Kafe, bar, restoran, otel ya da okul kantinleri için dilediğiniz renk ve özellikte baskılı ürün siparişi verebilirsiniz. Logo, görsel ya da mesaj yazılı Amerikan servis üretimi yapılmaktadır. Bu Amerikan servisini kullanan kişiler firmanız ya da ürünleriniz hakkında fikir sahibi olur. Sunumlara şıklık katmak, fark yaratmak için dilediğiniz tasarımlar özenle hazırlanmaktadır.

 

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart