Loading...

Hakkari Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

İşletmeler müşterilerine verecekleri küçük hediyelerle sıcaklıklarını hissettirmek zorundadırlar. Kıyasıya rekabetin hüküm sürdüğü günümüz hizmet sektöründe küçük hediyeler büyük tanıtımlara, büyük tanıtımlar uzak diyarlardan ziyarete gelen pek çok müşterinin işletmenizi aramasına neden olmaktadır. Bu başarıyı göstererek işletmenizin adını duyuran şey ise Islak Mendildir. Sadece yeme-içme sektöründe değil insanla birebir ilişkinin olduğu her yerde geçerli, sağlıklı ve pratik bir üründür.

Islak Mendil Özellikleri

Islak mendiller tek kullanımlık olarak üretilirler. Kapalı ambalajlarda müşteri memnuniyetine sunulurlar. Kapalı ambalajlarda olmaları sayesinde elden ele dolaşabilme ve sürekli canlılığını koruma özelliğine sahiptirler. Küçük, orta ve büyük olarak farklı boyutlarda üretilebilirler. Kolonyalı veya parfümlü sunularak hoş koku vermeleri sağlanabilir. Flexo veya Dijital baskı teknikleri kullanılarak işletmelerin tanıtımında önemli bir araç olarak kullanılırlar.

Tanıtım Özellikleri

Islak mendiller RFT Paketleme ve Ambalaj tarafından tek kullanımlık, tek ürün olarak paketlenirler. Paketlemenin ardından ambalaj dışına firmanızın logosu, iletişim bilgileri ve varsa internet adresi dilediğiniz baskı tekniği kullanılarak basılır. Müşteriye küçük bir hediye olarak sunulup memnuniyetin arttırılması sağlanır. Memnun müşteri Hakkari baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil ile firmanızdan ayrılarak, elden ele dolaşmasını ve işletmenizin birçok insan tarafından tanınmasını sağlar.

Kaliteli baskı ve ambalajı sayesinde bozulmadan elden ele dolaşan ıslak mendiller ile işletmeniz hiç düşünemeyeceğiniz yerlerde tanıtılmış olur. İletişim adresiniz sayesinde yeni müşteriler sizlere ulaşabilmekte zorluk çekmezler. Küçük mutluluklar büyük tanıtımlarla sonuçlanmaktadır.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart