Loading...

Gümüşhane Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

RFTPak ambalaj sektörüne girdiği ilk yıldan beri işletmelerin bütün Gümüşhane baskılı stick şeker ve Amerikan servis ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Firmamız sadece baskılı stick şeker ve Amerikan servis değil birçok baskılı ürüne sahiptir. Geniş ürün skalası ile rakiplerinin önüne geçmektedir. Baskılı ürünlerin var olan müşteriyi elde tutmak ve yeni müşteriler elde etmek için etkili bir pazarlama malzemesi olduğu bilinen bir gerçektir. Firmamızda hazır logo basımı hizmeti bulunduğu gibi işletmelerin istekleri dahilinde yeni logo tasarımı hizmeti de verilmektedir. İletişim numaralarından firmamıza ulaşarak bilgi edinebilir ya da web sitemizi ziyaret ederek bütün ürünlerimizin ve hizmetlerimizin detaylarına ulaşabilirsiniz.

Baskılı Stick Şeker

Kahve, çay, sahlep, oralet gibi sıcak içeceklerin servisinin yapıldığı kafe, büfe, otobüs terminali gibi yerlerde sıklıkla kullanılan baskılı stick şekerler hem işletmenizin reklamını yapar hem de müşterilere kolaylık sağlar. Tekli paketlenmesi ve kullanım kolaylığı sağlaması sayesinde tercih edilme oranı artan baskılı stick şekerlerin beyaz ve esmer şeker seçenekleri bulunmaktadır.

Amerikan Servis

Yeme içme sektöründe faaliyet gösteren ve yemek servisi yapan işletmeler tarafından tercih edilen Amerikan servisler masaların temizlenmesi işleminde kullanılır. Bu işletmelerde müşteri gidiş gelişlerinin hızlıca sağlanması büyük önem taşır. Amerikan servis ürünleri masaların çabuk temizlenmesi ve yeni müşterileri için hızlıca yeni servis açılması konusunda oldukça faydalıdır, işletmelerde hızlılığı arttırmak için de sıkça tercih edilmektedir.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart