Loading...

Gümüşhane Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Türkiye’nin her yerine uygun fiyatlarla ulaşabilen ıslak mendil ürünlerimiz RFTPak Ambalaj tarafından uzun yıllardır çoğu işletmeye katkı sağlayacak şekilde üretilmektedir. Gümüşhane baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil temin edebileceğiniz bir yerdir. Kendi logonuzu barındıran ve tamamen sizin işletmenize ait, sizin seçenekleriniz ile tasarlanan ve oluşturulan ıslak mendil paketleri toptan satış imkânı ile sizlerle buluşuyor. WhatsApp online sipariş hattı ile hemen satın alabilirsiniz.

Baskılı Islak Mendiller İçin Sunduğumuz Seçenekler

Baskılı ıslak mendiller dört farklı boyutta üretilmektedir ve sizler de işletmenize en uygun seçenekleri tercih edebilirsiniz. Islak mendil boyutlarımız: 6 x 10, 6 x 12, 7 x 10, 7 x 12 şeklindedir. Boyutu seçtikten sonra paket kâğıdı ve iç kâğıt için de seçim yapabilirsiniz. Kâğıt seçeneklerimiz; kuşe, tripleks ve metelizedir. Tripleks kağıtlarımız gri ve beyaz olmak üzere iki farklı renkte mevcuttur. Logonuza ve renklerinize uygun olan kâğıdı tercih edebilirsiniz. İç kâğıt olarak ise havlu veya tela tercih edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlar ve Online Sipariş ile Hızlı Teslimat

Tüm ıslak mendil seçeneklerimiz oldukça uygun fiyatlıdır. Ayrıca minimum on bin adet sipariş verebilirsiniz. Online bir şekilde WhatsApp üzerinden sipariş verebilirsiniz ve işletmeleriniz için kurumsal kimliğinizi ön plana çıkaracak ıslak mendilleri temin edebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine kargo seçeneğimiz mevcuttur!

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart