Loading...

Giresun’da Baskılı Islak Mendil ve Baskılı kolonyalı Islak Mendil

Giresun baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil siparişlerinizde güvenilir ve kaliteli alışveriş için bizimle iletişime geçerek güvenilir malzemelerle imal ettiğimiz ıslak mendillerimize göz atabilirsiniz. Islak mendil mikroplarla ve virüslerle savaşmada kolay taşınabilmesi ve hijyenik olması açısından günümüzde oldukça yoğun kullanılan bir temizlik aracıdır. Bu durumda herkesin cebinde, çantasında taşıdığı ıslak mendiller artık şirketler için birer tanıtım aracına dönüşmüş, baskılı ıslak mendiller ise reklam için kullanılan birer araç haline gelmiştir. Bu sebepten dolayı şirketinizin reklamını yapmak için oldukça avantajlı bir ürün haline gelmiştir.

Şirketinize Özel Olarak Tasarladığınız Islak Mendilleri Sizin İçin Üretiyoruz

Şirketinizin reklamını yapmak için kartvizit ya da bir reklam aracı olarak da ıslak kolonyalı mendilleri kullanabilirsiniz Giresun baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil siparişlerinizde yüksek kalite baskı makinelerimiz ile sizlere uygun fiyata ıslak mendil tedariki sağlamaktayız.

Kolonyalı mendiller cildinize temas ettiğinden dolayı üretim süreçlerinde sağlığa zarar vermeyen anti alerjen malzemelerin kullanılması gerekmektedir. Firmamızın ürünleri de bu kalite standardını sağlayan, sağlığa zarar vermeyen ürünlerden üretilmektedir. Böylece yüksek kaliteli, ıslak kolonyalı mendillere uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Sağlığına ve hijyenine önem veren işletme sahiplerine özel olarak tasarladığımız baskılı kolonyalı mendillerimizle ilgili bilgi alabilmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart