Loading...

Giresun Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Giresun baskılı stick şeker ve Amerikan servis ürünleri yeme içme sektöründe çalışmakta olan işletmelerin en çok ihtiyaç duydukları ürünlerin içinde yer almaktadır. RFTPak olarak firmamızın amacı işletmelerin ihtiyaç duyabilecekleri bütün baskılı kağıt ürünlere ulaşabilmelerini sağlamaktır. En iyi kalitedeki kağıtları ve yüksek baskı kalitesi ile firmamız işletmelerinizin logo ve iletişim bilgilerini istediğiniz bütün ürünlere basabilmektedir. Logo tasarım hizmeti ya da mevcut logonuzun basımı gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis Kullanımı

Amerikan servisler yemek servisinin yapıldığı restoran, esnaf lokantaları ve kafe gibi yerlerde tercih edilmektedir. Yeni gelen müşterilerin hızlıca masalara yerleştirilebilmesi için kullanışlıdır. Yemek masalarının temizlenmesini ve yeni servis açılmasını kolaylaştırdığı için işletmeler tarafından tercih edilir. Temizliğinin kolay olması işletmede çalışan elemanlara da kolaylık sağladığı için sık sık tercih edilmektedir.

Baskılı Stick Şeker Kullanımının Avantajları

Baskılı stick şeker ürünleri çay kahve gibi sıcak içecek servislerinin yapıldığı kafe, bar, otobüs dinlenme alanı, büfe gibi işletmelerde kullanılır. Tek kullanımlık ve paketli oluşu bu ürünlerin kullanımını kolaylaştırır. Firmamız bünyesinde esmer ve beyaz baskılı stick şeker seçenekleri bulunmaktadır.

Firmamızın web sitesini ziyaret ederek geniş ürün yelpazemizi inceleyebilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz. Siparişleriniz istediğiniz özelliklerde hazırlanarak uygun kargo imkanlarıyla işletmelere gönderilir. İletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçmeyi tercih ettiğiniz takdirde de aynı kolaylıkları sunmakta olan firmamız müşteri memnuniyetine verdiği önem sayesinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart