Loading...

Gaziantep Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Islak mendiller peçetenin yerini almış daha iyi temizlik imkânı sunan çeşitli maddeler yardımıyla ıslak forma dönüştürülmüş ürünlere denilmektedir. Üretimi sırasında kullanılan kimyasal içeriklere göre farklı türleri mevcuttur. RFTPAK her alanda her işletmenin ihtiyacına uygun olarak üretim yapmaktadır.

Baskılı Islak Mendiller

Baskılı ıslak mendiller günlük hayatta karşımıza çıkan en yaygın mendil türlerindendir. Özellikle restoran ve iş yerlerinde tanıtım amaçlı olarak müşterilere ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Bu paketler üzerinde kullanım alanlarına göre resimler, renkler ve sloganlar uygulanır. İstenilen firmanın adı, adres bilgileri ve iletişim bilgileri ambalaj kısmına basılmaktadır. Reklam amaçlı olarak kullanılmaktadır. Müşteriler bu mendillerin ambalajlarına bakarak daha önce gittiği mekanların adını ya da adresini unutmuş ise bu baskılı mendiller sayesinde kolayca ulaşabilmektedir. Gaziantep baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil kolay kullanımı ve içerdiği gizli reklam unsurları ile işletmeye olumlu etkiler sağlamaktadır.

Hijyenik Kolonyalı Islak Mendiller

Bu grupta üretilen mendiller içeriğindeki özel anti bakteriyel maddeler sayesinde yüksek oranda hijyen sağlamaktadır. Bakteri oluşumunu uygulandığı alanda en aza indirmektedir. Dezenfektan gibi yardımcı ürünlerin kullanımını sağladığı hijyen sayesinde en aza indirmektedir. Farklı renk ve çeşitte kokuları bulunmaktadır.

Düşük Ph Değerli Islak Mendiller

Bu grupta yer alan mendiller özellikle hassas ciltlere uygun olarak üretilmekte olup kaşıntı ve kızarıklık gibi alerjik reaksiyonların oluşumunu engellemektedir. Makyaj temizleme ve bebeklerde sık sık kullanılmaktadır.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart