Loading...

Erzurum Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Günümüzün zor koşullarında bir küçük çay ikramının büyük bir öneme sahip olduğu her alanda, küçük ikramlar büyük mutluluklarla eş değer görülmektedir. Bu küçük ikramlar arasında sağlığın ön planda tutulduğu tek kullanımlık ıslak mendillerde bulunmaktadır. Dış ortamla teması engelleyen ambalaj sistemi sayesinde her zaman nemli ve hoş kokulu kalmayı başaran ıslak mendiller işletmeler ve müşteriler için bulunmaz bir nimet gibidir. Sadece ulaşım, yiyecek ve içecek sektöründe değil bir sıcak çayın ikram edildiği tüm sektörlerde önemli bir hediye, gönül alma olayıdır. Bu ufak hediye işletmeler açısından artık bir tanıtım fırsatına dönüşmüştür.

İşletme Açısından Büyük Öneme Sahiptir

Erzurum baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil işletmeler açısından büyük bir öneme sahiptir. Müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkaran küçük bir hediye olarak görülmekte, aynı zamanda üzerinde yazan işletme bilgileri sayesinde tanıtım amaçlı kullanılmaktadır. Dış ortamla ilişkisinin kesildiği kaliteli ambalaj tekniği sayesinde, açılmadığı takdirde uzun zaman bozulmadan kalabilmekte kullanan kişiye ferahlık, hoş bir koku ve hijyen özelliğini tattırmaktadır. Bu ilk imajla kullanan kişinin işletmeyle bir bağ kurması sağlanmaktadır. Üzerinde yazılı işletme logosu, iletişim bilgileri sayesinde yeni müşteriler kazanılmaktadır.

Sunum Alanları

RFT Paketleme ve Ambalaj tarafından işletmenize özel hazırlanan ıslak mendiller yiyecek, içecek satışının yapıldığı her yerde, ulaşım sektöründe yolculuk esnasında, otellerde, yurtlarda, dershanelerde, emlakçılarda kısacası müşteriyle birebir görüşmenin sağlandığı her yerde sunulabilme özelliğine sahiptir. Müşterinizin yanında götüreceği her bir mendil size yeni müşteriler olarak geri dönecektir.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart