Loading...

Erzincan Baskılı Stick Şeker Ve Amerikan Servis

Erzincan baskılı stick şeker ve amerikan servis siparişi oluşturmak isteyen işletmeler için Rftpak firması olarak toplu şekilde üretim ve satışını gerçekleştirmekteyiz.  Stick şeker kullanımı; çay ocakları, eğitim kurumlar, kafeler, oteller, barlar ve diğer çay ve kahve servis edilen her yerde olması gereken bir promosyon üründür. İşletmelerde kullanılan şeker seçimi oldukça önemlidir. Paketsiz şeker kullanımı hijyenik bir kullanım ve hoş bir görüntü sağlamaz. Stick şekerler el değmeden paketlenen şekerlerdir. Tek kullanımlık ve kişiye özel olduğundan üretim ve sunum itibarı ile şık ve hijyenik bir kullanım sağlamaktadır. Stick şeker paketleri kuşe kağıtla %100 şeker parçacıkları doldurularak üretimi sağlanır. Stick şeker paketleri üzerine marka logosu, tasarımı ve iletişim bilgileri basılı olacak şekilde baskılı stick şeker siparişi verebilirsiniz.

Stick Şeker Seçenekleri

Stick şeker paketleri 3 farklı gramajda üretim seçeneği ile size uygun gramajda ürün siparişi verebilirsiniz. Stick şeker içeriği beyaz şeker, esmer, şeker ve tatlandırıcı olacak şekilde üretim sağlanmaktadır. Tek çeşit veya tüm çeşitler olacak şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.

Baskılı Amerikan Servis

Amerikan servis kullanımı; kafeler, barlar, oteller, eğlence mekanları ve diğer yeme içme hizmeti sunan her yerde kullanımı uygun ve gerekli bir promosyon ürün olmaktadır. Amerikan servis, servis esnasında hızlı ve kolay bir hizmet sunmanızı sağlar. Tek kullanımlık ve kişiye özel kullanıldığı için hoş ve hijyenik bir kullanım imkanı sunar. Logo ve tasarım baskılı amerikan servis siparişi verebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart