Loading...

Erzincan Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

İşletmelerin ve firmaların kurumsal kimliklerini tanıtmaları amacıyla Erzincan baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil üretimi gerçekleştirmekteyiz. Logonuzun ve marka adınızın yer alacağı bu ürünler yüksek kaliteye sahiptir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun baskılı ürünlerimizi sizlere hızlı teslimat ve uygun fiyat fırsatları ile ulaştırıyoruz. Baskılı ıslak mendiller üzerinde kurumsal logonuzu ya da firma adınızı tercihe bağlı da sloganınızı barındıran ıslak mendil paketleridir. Bu ıslak mendiller üzerinde yer alan bilgileriniz ile sadece sizin işletmenize ait bir durumdadırlar. Müşterilerinize ikram edebileceğiniz bu ıslak mendiller oldukça hijyenik ve uzun ömürlü ürünlerdir. Kaliteli baskı teknikleri kullanılarak üretilmişlerdir ve baskılarda solma, soyulma, aşınma gibi durumlar meydana gelmez.

Islak Mendil Çeşitleri

RFTPak Ambalaj ürettiği bu baskılı ıslak mendilleri dört boyutta satışa sunmaktadır. Bunlar: 6 x 10, 7 x 10, 6 x 12, 7 x 12 gibi ebatlardır. Sizlerin isteğine göre bir boyut seçilir ve baskınız yapılır. İç kâğıt ve paket seçenekleri de mevcuttur ve yine sizin isteğinize göre tripleks, kuşe ya da metelize kâğıt kullanılmaktadır. Tripleks kağıtlar beyaz ve gri olmak üzere iki seçenekte mevcuttur.

Uygun Fiyat

Baskılı ıslak mendil ürünleri toptan satış imkânı ile oldukça uygun fiyatlarla sizlere ulaşmaktadır. Sizler de tamamen kendi seçenekleriniz ile işletmenize özel bir şekilde oluşturulacak bu ıslak mendilleri uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart