Loading...

Elazığ Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Üretiminde ve satışında kaliteyi, hızlı hizmeti, uygun fiyatı sağladığımız Elazığ baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil çeşitlerimiz ile işletmenizin kurumsallığını ön plana çıkartabilirsiniz. RFTPak Ambalaj tüm işletme sahiplerinin kolayca temin edebileceği şekilde ücretlendirdiği baskılı ıslak mendilleri en kaliteli ve hijyenik koşullarda üretmektedir. Islak mendiller teknik ve tasarım olarak oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdürler. Baskılı ıslak mendillerimiz tamamen işletmenize ait bir hal alır ve müşterilerinize bir ikram olarak sunulabilir. Islak mendiller üzerine kurumsal logonuz, işletme ya da marka adınız, telefon numaranız ya da sloganınız gibi bilgiler basılabilmektedir. Online sipariş hattı ile WhatsApp üzerinden minimum on bin adet sipariş verme şartı ile talep oluşturabilirsiniz.

Islak Mendillerimizin Özellikleri

Baskılı ıslak mendillerimizde flexo baskı tekniği kullanılmaktadır. Paket kağıdı olarak ise beyaz tripleks, gri tripleks, metelize ve kuşe seçeneklerinden dilediğinizi seçebilir ve siparişinizi bu yönde oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda boyut olarak da dört adet seçenek bulunmaktadır bunlar: 6 x 10 , 7 x 10 , 6 x 12 , 7 x 12 olarak gruplandırılır.

Baskılı Islak Mendilin Önemi

Baskılı ıslak mendil işletme ya da firmanın kurumsallığını ortaya koyan bir üründür. Bunun sebebi hem müessese ikramı olan bir ürün olması hem de üzerinde firma logosu bulundurmasıdır. Bu sayede hem müşterileriniz hem de rakip firmalarınız gözünde itibarınızı yükseltirken tanıtımınızı da yapmış olursunuz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart