Loading...

Düzce Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Düzce baskılı stick şeker ve amerikan servis siparişi vermek isteyenler için Rftpak firması olarak toplu üretim ve satışını yapmaktayız. Kafeler, barlar, oteller, ofisler, çay ocakları, eğitim kurumları ve diğer çay ve kahve servisi yapılan her yerde şeker kullanımı yapılmaktadır. İşletmelerde ve iş yerlerinde şeker seçimi olarak paketsiz şeker tercihi şık ve sağlıklı bir tercih olmamaktadır. Stick şeker seçimi el değmeden üretilmesi ve görünüş itibarı ile şık ve sağlıklı bir kullanım imkânı sunar. Stick şeker üretimini kuşe kâğıt paketler ile sağlamaktayız. Kuşe kâğıt paketlerin içerisine %100 şeker parçacıkları doldurularak üretim sağlanır. Stick şeker paketlerine marka logonuzu, tasarımınızı ve iletişim bilgileriniz bastırmanız mümkün. Baskılı stick şeker çeşitlerimizi inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

Stick Şeker İçeriği

3 farklı gramaj seçeneği bulunmaktadır. Size uygun gramajı seçerek stick şeker siparişi verebilirsiniz. Stick şeker içeriği olarak; beyaz şeker, esmer şeker ve tatlandırıcı olacak şekilde seçenekler mevcuttur.

Baskılı Amerikan Servis

Amerikan servis kullanımı yeme içme hizmeti sunan her yerde kullanımı uygun ve gerekli bir ürün olmaktadır. Tek kullanımlık ve kişiye özel olarak kullanılır. Bu sebeple hijyenik bir ürün olmaktadır. Servis açarken, toplarken ve masayı temizlerken amerikan servis kullanımı ile hızlı ve kolay bir hizmet sunmanızı sağlar. Amerikan servis üzerine marka logonuzu, tasarımınızı ve menünüzü bastırmanız mümkündür. Baskılı amerikan servis ile hem zamandan tasarruf sağlayacak hem kurum imajınızı sağlamlaştıracak hem de işyerlerinizde hijyenik ortam yaratacaksınız.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart