Loading...

Düzce Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Uzun yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübe ile kaliteli işleyişimizi birleştirerek ürettiğimiz Düzce baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil ürünleri ile işletmelerinizin kurumsallığını ve prestijini ön plana çıkarabilirsiniz. Tüm restoran, kafe, bar, lokanta gibi işletmelerde kullanıma uygun baskılı ıslak mendillerimiz sizlerin isteklerine göre tasarlanmaktadır. Dört adet boyut seçeneği ve yine dört adet iç kağıt seçeneği bulunmaktadır. Sizlerin seçimlerine göre oluşturulduktan sonra kurumsal logonuz ya da işletme adınız ıslak mendil paketi üzerine baskı yapılmaktadır. Online sipariş hattı ile talebinizi oluşturarak satın alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlar

RFTPak Ambalaj baskılı ıslak mendil ürünlerinde piyasadaki en uygun fiyatları sağlamaktadır. En az on bin adet sipariş oluşturarak sizler de uygun fiyatlar ile uzun süre kullanabileceğiniz baskılı ıslak mendillerden temin edebilirsiniz. Ayrıca son derece steril koşullarda üretilen ıslak mendillerimiz hijyeniktir ve yeme-içme sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin kullanması için gayet uygun olan ürünlerdir. Web sitemizde yer alan ürünler kısmından istediğiniz boyutu seçerek WhatsApp online sipariş hattından bilgi alabilirsiniz.

İşletmelerinizde Kurumsallık & Prestij

Lokanta, kafe ya da restoran gibi işletmelerin itibarını koruması ve tanıtımlarını yapabilmesi çok önemlidir. Müşterilere ikram edilen baskılı ıslak mendillerin görevi tam olarak budur. Baskılı ıslak mendiller taşıdıkları kurumsal logonuz ile birlikte işletmenize ait ve işletmenize özel olduğu belli olan ürünlerdir. Bu da müşterilerin gözünde kurumsal olduğunuzu kanıtlar ve doğal bir reklam yapmanızı sağlar.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart