Loading...

Diyarbakır Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Yeme içme kültürünün geliştiği yerlerde, müşteriye sunulan tek kullanımlık ürünler daha sağlıklı ve ekonomik hale gelmektedir. Restoran, kafe, bar, pastane gibi yerlerde tek kullanımlık stick şeker ve Amerikan servis kullanımı müşteri memnuniyetini arttırmaktadır. Diyarbakır baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis kurumsal kalitenin arttırılmasında önemli yapı taşlarındandır.

Stick Şekerin Önemi

Stick şekerler tek kullanımlık belirli gramajlarda paket şekerlerdir. Esmer ve Beyaz şeker olmak üzere iki grup halinde üretilirler. Ambalajlarının üzerinde işletme bilgileri ve logosu bulunmaktadır. Paketleme, şekerin dış ortamla bağlantısını kopardığından uzun süre saklanabilir ve korunabilir. Nemlenme ve israf söz konusu olmaz. Müşteri istediği kadar kullanabildiği için işletmenizden memnun olarak ayrılır. Tek kullanımlık paketler halinde olduklarından hijyeniktir.

Amerikan Servis

Amerikan servisi belli ölçülerde, üzerinde işletmenin bilgilerinin ve tanıtımının yapıldığı servis kağıtlarıdır. Tek kullanımlık olduğundan her müşteriye ayrı, temiz ve sağlıklı olarak rahatlıkla sunulabilir. Masa örtüsü gibi temizleme maliyeti yoktur. Kullanım sonrası masadan kolayca kaldırılabilir. Bu özellikleri sayesinde işgücü, zaman ve temizlik maliyetinden işletmeleri kurtarır.

Ortak Özellikler

Stick Şeker ve Amerikan Servis tasarruf, tanıtım ve kurumsal kalitenin yükseltilmesinde önemli katkılar sağlamaktadır. RFT Paketleme ve Ambalaj tarafından özenle hazırlanan siparişleriniz özel olarak paketlenir. Hızlı ve güvenli kargo sistemiyle elinize ulaşır. Tüm üretim aşamaları baştan sona hijyen ilkesiyle takip edilir. Her iki üründe tek kullanımlıktır ve kurumsal imajın yükseltilmesinde, müşteri memnuniyetinin arttırılmasında olmazsa olmaz yapı taşlarındandır.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart