Loading...

Dipli Kese Kağıdı İhracatı

Doğa dostu ambalajlı ürünlerden biri olan kese kağıtları, plastik poşetler yerine tercih edilen ürünlerdendir. Özellikle unlu mamulleri muhafaza etmek amacı ile kullanılan bu ürünler, farklı boyutlarda üretilmektedir. Firmamız Rftpak Ambalaj da bu ürünlerin üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir. İçerisinde bulunan ürünün sıcaklık seviyesini koruyan ve sızdırma yapmayan ürünler üreten firmamız, kaliteli dipli kese kağıdı ihracatı yapmaktadır. Siz de işletmenizin işleyişine uygun kese kağıtları için bizi tercih edebilirsiniz.

Kaliteli Dipli Kese Kağıtları

Kese kağıtları doğada çözülebilen ürünlerden olduğu için işletmeleri modern ve çevreci bir hizmet anlayışıyla çalıştıklarını gösterme adına önemli bir üründür. Hem iyi bir tanıtım ürünü olması hem de pratik bir ürün olması kese kağıdı kullanımını gün geçtikçe yaygınlaştırmaktadır. Genel olarak kraft kağıdı denilen özel bir kağıt kullanılarak üretilen bu ürünler, içinde bulunan gıdaların tazeliklerini koruyarak muhafaza etmektedir. Firmamız da bu ürünleri satışını gerçekleştirmektedir.  İşletmelerin faaliyet alanlarına uygun farklı boyutlarda üretim gerçekleştiren firmamız, dipli kese kağıdı çeşitleri ile profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Siz de sızdırmaz ve koruyucu kese kağıtları için bizim ile çalışabilirsiniz.

Kese Kağıdı Fiyatları

Alternatif paketleme araçlarından biri olan kese kağıtları, piyasada farklı fiyatlardan satışa sunulmaktadır. Bu fiyat farklılığın sebebi ise; kese kağıdı üretiminde kullanılan kağıt, kese kağıdının modeli, boyutu ve baskılı olup olmadığı ile ilgilidir. Ayrıca sipariş miktarı da kese kağıdı fiyatlarını etkilemektedir. Sipariş oranı artıkça birim fiyat genellikle düşmektedir. Siz de kaliteli kese kâğıdı fiyatlarını öğrenmek ve sipariş vermek için web sitemizde bulunan irtibat bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart