Loading...

Denizli Baskılı Stick Şeker Ve Amerikan Servis

Denizli baskılı stick şeker ve amerikan servis siparişi vermek isteyenler için Rftpak firması olarak toplu şekilde baskılı stick şeker ve amerikan servis üretimi ve satış yapmaktayız. Kafeler, barlar, oteller, eğitim kurumları, çay ocakları ve diğer çay ve kahve tüketimi sağlanan her yerde şeker kullanımı olmaktadır. Şeker seçimi olarak paketsiz şeker, hoş bir görüntü sağlamaz. Açık şeker hijyenik bir kullanım imkanı sunmaz. Stick şeker üretimi el değmeden kuşe kağıt paketlere %100 şeker parçacıkları doldurularak üretilir. Stick şeker kullanımı şık ve hijyenik bir ürün sunmanızı sağlar. Stick şeker paketlerine marka logosu, tasarımı  ve iletişim bilgileri basılı olacak şekilde sipariş verebilirsiniz. Tek kullanımlık ve kişiye özel olması ile müşteriler tarafından stick şeker tercih edilir.

Stick Şeker Çeşitleri

3 farklı gramajda olacak şekilde üretim sağlanır. Size, işletmenize uygun gramajda sipariş verebilirsiniz. Stick şeker içeriği olarak beyaz şeker, esmer şeker ve tatlandırıcı seçenekleri bulunmaktadır. Tek çeşit veya hepsi olacak şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.

Baskılı Amerikan Servis

Amerikan servis kullanımı yeme içme sunan her yerde uygun ve gereklidir. Amerikan servis, servis esnasında size hızlı ve kolay iş yapma imkanı sağlar. Tek kullanımlık ve kişiye özel olması ile hijyenik bir kullanım sunar. Amerikan servis kağıdı üzerine marka logosu, tasarımı ve menü baskısı olacak şekilde baskılı amerikan servis siparişi verebilirsiniz.

 

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart