Loading...

Denizli Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Günümüzde firmalar reklam ve promosyon amacıyla birçok ürün kullanmaktadır. Baskılı stick şeker promosyon ürünü olarak firmanızın logosu, rengi ya da görseli kullanılarak hazırlanır. Tanıtım amacıyla firma, okul kantini, kafe, restoran, otel ya da açılışlarla kullanılmak üzere baskılı stick şeker siparişi verebilirsiniz. Firmamız tüm siparişlerinizi titizlikle not alır ve dilediğiniz ürün hazırlığı için en kısa zamanda üretim sürecine geçilir. Denizli baskılı stick şeker ve Amerikan servisi seçenekleri tüm Türkiye’ye en uygun fiyatlarla hazırlanarak gönderilir.  Rftpak olarak temel amacımız kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetidir.

Baskılı Stick Şeker

Firmanızın özelliklerine uygun olarak hazırlanan siparişlerinizde şeker olarak beyaz toz şeker, esmer toz şeker ve tatlandırıcı seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Baskıda kullanılan kuşe kağıt ürünün daha düzgün görünmesine ve dayanıklı olmasına katkı sağlar. Baskılı stick şeker ve Amerikan servisi siparişinizi verdikten sonra sisteme bilgileriniz kayıt edilir. Bir sonraki siparişiniz için sadece adet bilgisi vermeniz yeterli olacaktır.

Amerikan Servis

Firmanızın logosu, renkleri, menü bilgisi ya da iletmek istediğiniz mesajı Amerikan servisine baskı olarak hazırlatabilirsiniz. Hem firmanızın reklamı, tanıtımı hem de şık bir sofra kurma şansı yaratır. Müşterilerinizin aklında kalmak için ürünlerinizi istediğiniz renk ve tasarımlarda seçebilirsiniz. Masa boyutlarınıza uygun ölçülerde kesilerek hazırlanan Amerikan servisleri sayesinde uyumlu bir tarz yakalarsınız. Denizli baskılı stick şeker ve Amerikan servis istediğiniz özellikte, renkte, boyutta hazırlanır ve müşterilerinize promosyon ve reklam malzemesi olarak sunulabilir.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart