Loading...

Denizli Baskılı Stick Şeker Ve Amerikan Servis

Denizli baskılı stick şeker ve amerikan servis siparişi vermek isteyenler için Rftpak firması olarak baskılı amerikan servis ve stick şeker üretimi ve satışını yapmaktayız. Çay ve kahve servis edilen kafeler, barlar, oteller, çay ocakları, ofisler, eğlence mekanları ve ortak paylaşım yapılan alanlar için şeker tüketimi sağlanmaktadır. Şeker seçeneği olarak paketsiz şeker kullanımı hijyenik bir kullanım imkanı sağlamaz. Servis edilirken çirkin bir görüntü sergiler. Stick şeker üretimi, el değmeden kuşe kağıda %100 şeker parçacıkları doldurulması ile sağlanır. Bu sayede hem hijyenik hem de hoş bir görüntü sağlamaktadır. Stick şekerler tek kullanımlık ve kişiye özel olması ile tercih edilmesi gereken bir üründür. Stick şeker paketleri üzerine marka logosu, tasarımı ve iletişim bilgileri basılı olacak şekilde sipariş verebilirsiniz.

Stick Şeker Çeşitleri

Stick şeker üretimi 3 farklı gramajda olacak şekilde üretim seçeneğine sahiptir. Size ve işletmenize uygun olan gramajda stick şeker siparişi verebilirsiniz. İçerik olarak beyaz şeker, esmer şeker ve tatlandırıcı seçenekleri mevcuttur. Tek çeşit veya tüm çeşitler olacak şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.

Baskılı Amerikan Servis

Amerikan servis kullanımı; kafeler, restoranlar, barlar, oteller, eğlence merkezleri başta olmak üzere yeme içme hizmeti sunan her yerde kullanılması gereken bir promosyon üründür. Servis esnasında hızlı ve kolay hizmet vermenizi sağlar. Amerikan servis üzerine logo, tasarım ve menü baskısı olacak şekilde sipariş verebilirsiniz.

 

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart