Loading...

Denizli Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

İnsan yoğunluğunun yüksek, olduğu yerlerde misafirlerin en iyi şekilde ağırlanması zorunluluğunu doğmaktadır. Denizli baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis gerek müşteri memnuniyeti gerekse işletmelerin kurumsal kimliğinin yükseltilmesi için kullanılan önemli araçlar haline gelmişlerdir. Sirkülasyonun yoğun olduğu yerlerde bu tür tek kullanımlık ürünler zaman ve iş gücü kaybının önüne geçmekte, aynı zamanda müşterinin gözünde işletmenin değerini yükseltmektedir.

Kullanım Alanları

Stick Şeker, Esmer veya Beyaz şekerin tek kullanımlık paketler halinde belirli gramajlarda misafirlere sunulmasıdır. Şeker çay kahve tüketiminin olduğu her yerde ihtiyaç duyulan bir üründür. Hijyenik olması müşteri memnuniyetini arttırmakta, israfın, iş gücünün ve zamanın en iyi şekilde kullanılmasına faydalı olmakta, işletmelerin itibarlarını arttırmaktadır. Kafe, restoran, otel, bar gibi insan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca her yerde çay-kahve ikram edildiği düşünülürse kurumsal kimliğin düşünüldüğü her sektörde geçerli kullanım olanağı bulması kaçınılmazdır.

Amerikan Servis çoğunlukla yeme-içmenin olduğu restoranlar, kafeler, barlar, oteller, pastaneler gibi yerlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Tek kullanımlık belirli ölçülerde kâğıt servislerden oluşmaktadır. Servis masasının hızla açılıp hızla toplanmasına yardımcı olurlar. İş gücü ve zaman tasarrufu yanında üzerinde basılı işletme tanıtımı sayesinde kurumsal kimliği ön plana çıkarırlar.

Hızlı ve Kaliteli Üretim, Güvenli Kargo ve Paketleme

RFT Paketleme ve Ambalaj tarafından alınan siparişleriniz hızla üretime gönderilmekte, kaliteli, güvenli ve hijyenik üretim aşamalarından geçmektedir. Siparişleriniz hızla hazırlanarak özenle paketlenmekte ve tarafınıza güvenli kargo sistemiyle teslim edilmektedir.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart