Loading...

Denizli Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Islak mendil ürünlerinde en uygun fiyat güvencesiyle restoranınızı, kafenizi, akıllara kazıyacak şekilde basıyoruz. 7×12, 7×10, 6×12 ve 6×10 boyut seçenekleriyle logonuzu ister kurumsal isterseniz özgün firmanıza göre kişiselleştirebilirsiniz. Kullanılan malzemeyi sizler belirlemekte olup beyaz triplesk, çorbalık kuşe, gri tripkels ve metelize kağıt seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde ıslak mendil materyalinin havlu veya tela oluşunu siz alıcılarımız belirlemektesiniz. 10.000 adetten başlayan rakamlar ile toptan alımlarınızı da isteğinize göre şekillendiriyoruz.

Hoş Koku Herkesin Hakkı

Koku hafızası beyinde ayrı bir yerde muhafaza edilmektedir. Nerede o eski bayramlar, değil mi? Çocukluğunuzda bayram sabahları giyinir kuşanır zengin bayram sofralarına oturmadan kolonya ile temizlenir ve tazeleniriz. Kolonyanın zihinde bıraktığı bu ana geri gidin. Siz de müşterilerinizi mutlu çocukluk anlarındaki bayram günlerine götürmek ve onların zihninde hafif bir esinti olarak anılmak isterseniz, Denizli Baskılı ıslak mendi ve Baskılı Kolonyalı ıslak mendil ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Firmanıza Özelleştirilmiş Tasarımlar

İletişim sözel olduğu kadar görsel ve yazıyı da içeriyor. Hem görsel hem de yazı diliyle mesajlarla iletişim kuruyoruz. Bu mesajları iletirken de özgünlük, orijinallik ve fark edilebilirlik globalleşen dünyada çok önemli kavramlar olarak karşımıza çıkıyor. Tasarımı sizden basması bizden. Sizler de firmanızın öne çıkarmak istediğiniz logosunu, özelliğini spesifik bir şekilde adresiniz ve telefon numaranızla vurgulamak için yüksek kaliteli baskı seçeneği birbirinden renkli ıslak mendil siparişi verebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart