Loading...

Çorum Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Islak mendil diğer bir adıyla kolonyalı mendil, bir kutu ya da ambalaj içinde bulunan ayrı ayrı katlanmış küçük ıslak kumaş ya da kâğıt parçasına denmektedir. Alkollü ve alkolsüz olarak üretilen bu ürünler, ev temizliği ve kişisel temizlik için önemlidir. Bu mendil, insan hayatını kolaylaştıran en önemli hijyenik ürünlerden biridir. Lokantada, işte, yolculukta, evde elinizin ya da bulunduğunuz mekânın kirlenmesini önlemek amacı ile kullanılan bu mendiller, uzun yıllardır firmaların müşterilerini memnuniyeti için ve promosyon ürün olarak dağıtılmaktadır. Firmamız da Rft Paketleme Ambalaj olarak bu ürünlerin firmalara ve kişilere özel baskılı olarak üretmektedir.

Kaliteli ve Hijyenik Islak Mendiller

Islak mendiller değişen hayat koşullarımızda hayatımızı kolaylaştıran önemli hijyenik ve pratik ürünlerden biridir. Paket yemek satışları, yolcu taşıma işi, lokanta gibi firmalar için önemli olan bu ürünlerin, kaliteli ve hijyen koşullarına göre üretilmesi gerekmektedir. Ayrıca ıslak mendiller, farklı aromalar ve esanslar kullanılarak hoş bir kokuya sahip olarak üretilmelidir. Bunların dışında firmanın kurumsallığına işaret etmek ve tanıtımını yapmak için üzerinde şirket logosunun da olması önemli olacaktır. Firmamız tüm bu hususları göz önünde bulundurarak bu ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir

Çorum Baskılı Islak Mendi ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil Siparişi Vermek

Firmamız belirlediğiniz oranda şirket logonuzun ön plana çıktığı ıslak mendillerin satışını gerçekleştirmektedir. Siz de Çorum baskılı ıslak mendi ve baskılı kolonyalı ıslak mendil arayışı içerisindeyseniz sipariş vermek için firmamızla web sitemizde yer alan iletişim adreslerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart