Loading...

Çine Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Çine baskılı stick şeker ve Amerikan servis ürünlerimiz uygun fiyatlar ve kaliteli baskıları ile RFTPak Ambalaj’da. Kafe ve restoranlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz baskılı ürünlerimiz Türkiye’nin neresinde olursanız olun hızlı bir şekilde işletmenize ulaşacaktır. Bu ürünler hem adınızı ve imajınızı belirtmede hem de işletmeniz içerisinde bir düzen oluşmasına yardımcı olurlar. Çok uygun fiyatlar ile temin edebileceğiniz bu ürünler için istediğiniz boyutları ve tasarımları seçebilirsiniz. Son teknoloji baskı tekniği kullanılarak üretilirler ve dayanıklıdırlar. Baskılarda yıpranma, soyulma ve aşınma gibi durumlar gerçekleşmez. Detaylı bilgi ve sipariş için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Baskılı Stick Şeker

Baskılı stick şeker ürünlerimiz farklı gramajlarda mevcuttur ve siz tercihinize bağlı olarak esmer şeker veya beyaz şeker ya da ikisini birden seçebilirsiniz. Toptan bir şekilde satın alacağınız baskılı stick şeker ürünlerimiz restoran ve kafelerinizde masalarınız üzerinde bulundurabileceğiniz ve müşterilerinizin rahatlıkla kullanabileceği ürünlerdir. Üzerlerine firma adınızı ya da logonuzu baskı yaptırarak işletmenize özel bir şekilde kullanabilirsiniz.

Baskılı Amerikan Servis

Baskılı Amerikan servisi ürünleri kafe, restoran ve bar gibi yemek servisi yapılan işletmelerde sürekli göz önünde bulunan masaların üzerinde dururlar. Burada duran bir ürünün işletmenize özel olması ve sizin logonuzu taşıması ise müşteri gözünde sizi daha kurumsal bir hale sokmaktadır. Üstelik marka adınızı da daha kolay duyurmanın bir başka yoludur.

 

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart