Loading...

Çine Baskılı Poşet ve Kasap Kâğıdı

Çine baskılı poşet ve kasap kâğıdı kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarmaya ve imajınızı yükseltmeye yardımcı olan ürünlerdir. Özenli ve düzenli bir görünüm sağlayan baskılı ürünler, işletmelerinizde olması gereken bir üründür. Hizmeti sağladıktan sonra müşterilere ürünler ile birlikte verdiğiniz poşetler ya da kasap kağıtları gibi unsurlar üzerinde kurumsal logonuzu ya da marka adınızı taşımalıdır. Bu sayede tanıtım yapabilir ve prestijinizi ön plana çıkarabilirsiniz. RFTPak Ambalaj olarak sizlere bu fırsatı sunuyoruz. Baskılı poşetler ve baskılı kasap kağıtları üreterek toptan bir şekilde satışını gerçekleştiriyoruz. Son teknoloji baskı teknikleri kullanılarak üretilen ürünlerimiz uygun fiyatlı olarak sizlere sunulmaktadır.

Baskılı Poşet

Baskılı poşetler işletmenizde gerçekleşen alışveriş sonrası müşterilerinizin ürünlerini koyabileceğiniz dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerdir. Baskılı poşetler standart boyutlarda üretilmektedir. Ürünlerin üzerine logonuzu ya da markanızın adını bastırabilirsiniz. Tercihe bağlı olarak logo altına sloganınız da eklenebilmektedir. En uygun fiyatlar ile sahip olabileceğiniz baskılı poşetler için WhatsApp hattımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Baskılı Kasap Kâğıdı

Kasap kağıtlarımız tüm hijyenik kurallara uyularak standart boyutlarda üretilmektedir. Gıda sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin kullanımı için oldukça uygun bir üründür. Toplu alımlarda fiyat avantajına sahip olarak ürünü satın alabilirsiniz. En kaliteli baskılı kasap kağıtları ürünlerinden en uygun fiyatlar ile yararlanabilirsiniz. Sipariş vermek için web sitemizde bulunan WhatsApp online sipariş hattını kullanabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine teslimat hizmetimiz mevcuttur.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart