Loading...

Çine Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Çine baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil RFTPak Ambalaj’ın en çok tercih edilen baskılı ürünlerindendir. Kurumsal işletmeler daha iyi bir imaj oluşturmak ve kendilerini daha iyi tanıtabilmek adına baskılı ıslak mendil ürünlerinden tercih etmektedirler. Baskılı ıslak mendiller üzerinde işletme adınızı ya da kurumsal logonuzu bulunduran dört ayrı boyut seçeneği mevcut olan ürünlerdir. Bunun yanında müşterilerimiz almak istediği baskılı ıslak mendil ürünlerinin tasarımlarına da kendileri karar verirler. Türkiye’nin her yerine teslimat imkânımız bulunmaktadır.

Online Sipariş & Hızlı Teslimat

Islak mendil boyutunuzu seçtikten sonra minimum on bin adet sipariş verme şartı ile internet sitemizde yer alan WhatsApp online sipariş hattımız vasıtasıyla bizlerle iletişime geçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Nerede olursanız olun hızlı teslimat avantajlarından yararlanarak kısa sürede baskılı ıslak mendil ürünlerimizden temin edebilirsiniz. İşletmenize özel tasarımlar ile kullanabileceğiniz baskılı ıslak mendiller oldukça hijyeniktir ve steril koşullarda üretilmişlerdir. 6 x 10 , 6 x 12 , 7 x 10 , 7 x 12 boyutlarından istediklerinizi seçebilirsiniz.

Kaliteli Baskı

Flexo baskı türü kullanılarak üretilen baskılı ıslak mendil ürünlerimiz işletmelerinizde kurumsallığınızı temsil edeceklerdir. Dört adet boyut seçeneğinden sonra iç kağıt için de dört adet seçenekten size uygun olanı seçebilir ve logonuzun ya da işletme adınızın yer alacağı baskılı ıslak mendil ürünlerini isteğinize bağlı bir şekilde oluşturarak temin edebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart