Loading...

Çatal, Kaşık ve Bıçak Kılıfı Ürünleri

Kurumsal olarak ön plana çıkıp müşteri memnuniyeti sağlamak için restoranlarda hijyenin, temizliğin ve düzenin bir göstergesi olan çatal, kaşık ve bıçak kılıfı kullanılmaktadır. Tek kullanımlık ürünler olup sağlık açısından yemek sırasında kullanılması zorunlu parçaların korunmasını ve dışarıdan etkilenmemesini sağlarlar. Üzerinde firma adı ve iletişim bilgileri baskılı olarak yer almaktadır ve yemek sektörünün vazgeçilmez düzenleyicileri arasına girmişlerdir. Öyle ki müşteri tarafından özellikle dikkat edilen ve memnuniyeti etkileyen hususlar arasında yer almaktadır.

Kılıfın Faydaları

Kılıflar muhafaza amaçlı kullanılırlar. Temizlenmiş ve yıkanmış malzemeyi dış etkilere karşı korumak ve izlerden uzak tutmak yemek sektöründe büyük önem taşımaktadır. Servis öncesi malzemelerin temiz tutulması, toza karşı korunması gerekmektedir. Servis sırasında masa kurulumu elle yapılmakta olup kurulum esnasında malzemelere elle temasın engellenmesi önemli bir sorundur. Çatal, kaşık ve bıçak kılıfı temizliğin ön planda olmasına ve hijyenin sağlanmasına önemli katkılarda bulunmaktadır. Öncelikle yıkanmış ve kurutulmuş olan çatal, kaşık ve bıçak gibi malzemelerin ortada durmasına ve kirlenmesine engel olarak muhafaza görevini başarıyla yerine getirmektedir. Servis esnasında elle teması engelleyerek müşteriye temiz ve sağlıklı malzemelerin gelmesini sağlamaktadır. Yüksek müşteri memnuniyeti için kullanılması zorunlu bir üründür.

Sağlıklı ve Ucuz

Tek kullanımlık olması öne çıkan en büyük özelliğidir. Kullan at ürünler temizlik ve sağlık açısından özellikle restoranlarda, kafe ve pastane gibi alanlarda büyük rağbet görmektedirler. Kâğıttan yapılması nedeniyle maliyetleri düşüktür. Baskılı ve baskısız olarak imal edilebilirler. Ürünler ile ilgili detay bilgiye sitemizden ve iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

 

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart