Loading...

Çankırı Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

RFTPak firması yılların verdiği deneyim ve müşteri memnuniyetine verdiği önem sayesinde rakiplerinden her daim bir adım ilerdedir. Firmamız Çankırı baskılı stick şeker ve Amerikan servis ihtiyaçlarınız ve daha fazlası için sürekli hizmet vermeye devam etmektedir. Baskılı ürünlerin müşteriler üzerinde olumlu etkiler oluşturduğu artık bütün işletmelerce bilinmektedir. Bu durum çoğu işletmeyi baskılı ürünleri ile markalaşmaya itmiştir. Üstünde işletmenin iletişim bilgilerinin ve logosunun basılı olduğu birçok ürün üretilmektedir. Firmamız hazır logo basımı yapabildiği gibi işletmelerin istemesi durumunda yeni logo dizaynı da yapabilmektedir. İletişim bilgilerinden firmamıza ulaşarak ya da internet sitemizi ziyaret ederek büyük çeşitliliğe sahip ürünlerimizi inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Baskılı Stick Şeker

Kahve ve çay ülkemizde en çok tüketilen sıcak içeceklerdendir. Bu nedenle bu içeceklerin sıklıkla servisinin yapıldığı işletmeler tarafından en çok ihtiyaç duyulan ürün baskılı stick şeker ürünleridir. Tekli paketleri ve kolay saklanabilmeleri bu ürünlerin albenisini arttırarak daha sık tercih edilmesini sağlar. Beyaz ve esmer şeker seçenekleri bulunmaktadır.

Amerikan Servis

Yemek servisi yapan işletmeler tarafından oldukça sık tercih edilen Amerikan servisler müşteriler gittikten sonra masaların hızlıca temizlenmesine ve yeni müşteriler için uygun hale getirilmesine olanak sağlar. Aynı zamanda işletmelerin hijyeninin sağlanmasında etkilidir. Bu nedenle restoran, bistro ve kafe gibi birçok işletme tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart