Loading...

Çankırı Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Son derece titiz üretim aşamalarından geçerek satışa sunulan Çankırı baskılı ıslak mendil ve kolonyalı baskılı ıslak mendil ürünlerimiz ile şirketlerinizde ve işletmelerinizde size özel tasarımlar ile isminizi konuşturabilirsiniz. Islak mendiller gerek şirketlerinizde görüşmeye gelenlere ikram amacıyla gerek kafe ve restoran gibi işletmelerinizde masalarda kullanmak amacıyla üretilebilir. Baskılı ıslak mendiller ise firma adınızı ya da logonuzu taşıyan size ve markanıza özel ürünlerdir. Bu ürünler ile birlikte işletmenizde kurumsal bir hava yaratabilir, aynı zamanda ikramlarınız ile müşterilerinizi memnun edebilirsiniz.

Kaliteli Baskılı Islak Mendiller

Baskılı ıslak mendillerimiz RFTPak Ambalaj’ın engin tecrübesi ile oldukça hijyenik koşullarda üretilmiş ve aynı zamanda ıslak mendillerimizde kaliteli baskı teknikleri kullanılmıştır. Dayanıklı ve uzun ömürlü ıslak mendillerimiz, Türkiye’nin neresinde olursanız olun hızlı teslimat sistemi ile sizlere ulaşacaktır. Toptan sipariş imkânı ile 6 x 10 , 6 x 12 , 7 x 10 , 7 x 12 ebatlarında üretilen ıslak mendillerimizi baskılı bir şekilde temin edebilirsiniz. Firma ismini ve logonuzu istediğiniz boyuttaki ıslak mendili seçerek bastırabilirsiniz.

Uygun Fiyat & Hızlı Teslimat

Toptan satışlarda sizler için baskılı ıslak mendil ürünlerimizde en uygun fiyatları sunmaktayız. Ayrıca Türkiye’nin her yerine gerçekleştirdiğimiz hızlı teslimat ile uzun yıllardır çoğu firma, şirket ve işletmede ürettiğimiz baskılı ıslak mendiller kullanılmaktadır. Flexo baskı ile üretilen uygun fiyatlı ıslak mendillerimizden sipariş etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart