Loading...

Bursa Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Stick şeker, kâğıt ya da benzeri bir maddeden yapılmış paket içerisine alıcısının tercihine göre beyaz ya da esmer renkte tek kullanımlık şeker konularak hazırlanan ve genellikle firma logosunun basılı olduğu paketlere denilmektedir. Kahvehane, kafe, çay bahçesi, restoran ya da otel gibi içecek satış ya da ikramı yapan yerler tarafından müşterilere sunulmaktadır. İsteğe göre üzerinde firmanızın adı veya logosu yazılarak istediğiniz renklerde paketleme işlemi yapılmaktadır. Reklam açısından ve işletmenizde fazla şeker tüketimini engellemek adına oldukça kullanışlı bir üründür. RFTPAK firması geniş ürün seçenekleri ile işletmenize marka ve imaj değeri katacak ürünler tasarlayarak iş yerinize ekonomik anlamda olumlu etkiler sağlamaktadır.

Baskılı Amerikan Servis Nedir ve Faydaları Nelerdir?

Amerikan servis yemek işletmelerinde masada kullanım amacıyla tasarlanan kâğıt ve benzeri ürünlerden yapılan ve üzerinde işletmeye ait bilgilerin paylaşıldığı kağıtlardır. Amerikan servisler müşteriler açısından beğenilen bir uygulamadır. Uygulandığı alanda şık bir görünüm ve tertip düzen sağlamaktadır. İşletmede bulunan masaların kirlenmesine ve hijyenik olmayan görüntülerin oluşmasına engel olmaktadır. Özellikle temizlik açısından zamandan tasarruf etmeyi sağlamaktadır. Genellikle kullan at şeklinde üretilmektedir.

İşletmenizin bulunduğu ile özgü temalar içeren Bursa baskılı stick şeker ve Amerikan servis gibi ürün seçenekleri işletmenize yüksek ücretler ödemeden marka imajı ve reklam sağlamaya yardımcı olmasının yanı sıra düzeni ve hijyeni de sağlamaktadır.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart