Loading...

Bursa Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

1960lardan beri hayatımızda olan ve Türkiye’de özellikle 1990lardan itibaren kullanımı yaygınlaşan ıslak mendiller, pratik temizlik denilince akla gelen ilk üründür. Pek çok çeşidi olan ıslak mendillerin en çok tercih edilenleri ise kolonyalı mendillerdir.

 Bursa baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı mendil alanında öncü olan Rftpak firmamıza iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz. Tüm ıslak mendillerimiz antialerjiktir. İsteğe bağlı olarak baskılı ıslak mendillerde şirket logonuz yer alabilmektedir.

Islak Mendil

Ahşaptan deriye, mermerden kumaşa kadar neredeyse her yüzeyi temizleyebilen ıslak mendiller kullanım kolaylığından dolayı da çokça tercih edilmektedir. Kuru kâğıtların solüsyonlar ile birleştirilmesiyle oluşmaktadırlar. Islak mendiller hem kişisel hijyen hem de iş yeri ve ev temizliği için kullanılmaktadırlar. Geniş bir kullanım aralığına sahip oldukları için de sıklıkla firmalar tarafından reklam aracı olarak kullanılmaktadırlar.

Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Mendil

Islak mendillerin en çok tercih edilenleri daha sağlıklı olduğu düşünüldüğü için kolonyalı mendillerdir. Hatta özellikle yiyecek içecek sektöründe yemekler ile birlikte ya da sonrasında müşterilere baskılı ıslak mendiller vermek bir adet haline gelmiştir. Böylece hem müşteriler kişisel hijyenlerini sağlamakta hem de logolu ıslak mendilleri kullanarak şirketin reklamını yapmaktadırlar.

Siz de oldukça uygun fiyatlarda reklamınızı en doğal ve kolay şekilde yaptırmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda adet sınırı olmadan baskılı ıslak mendil siparişi oluşturabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart