Loading...

Burdur Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

İnsan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde en fazla ihtiyaç yiyecek, içecek ve dinlenme yerlerinde kendini göstermektedir. İnsana dönük ihtiyaçların karşılandığı yerlerde işletmeleri en çok zorlayan maliyetlerin düşürülme çabasıdır. Hem maliyetleri düşürmek hem de kurumsal kimliğinizi bütün ihtişamıyla misafirlerinize sergilemeniz mümkündür. Burdur baskılı stick şeker ve Amerikan servis ile tasarruf edebilir, görkeminizi arttırabilir ve kurumsal kimliğinizi tanıtarak kalitenizi yükseltebilirsiniz.

Hem Tasarruf Hem Görkem

Restoranlarda, otogarda bulunan kafelerde, kahvelerde ve insanla birebir ilişkinin olduğu her yerde çay, kahve servisi bir alışkanlık haline gelmiştir. Bu alışkanlığın vazgeçilmezi ise şekerdir. Tek kullanımlık paket şekerlerin kullanılması ile birlikte hijyen, tasarruf ve görkem işletmeye artılar kazandırmaya başlamaktadır. Müşterinin dilediği kadar şeker kullanabilmesi ve bunu sağlıklı bir şekilde yapabilmesi, verilen hizmetten memnun kalması açısından önemlidir. Şeker israfının en aza indirilmesi ve açık olmadığı için nemlenmenin önüne geçilmesi ise tasarrufu getirir. Baskılı stick şeker sayesinde işletmenin kurumsal kimliği ortaya konarak görkem ve tanıtım sağlanır.

Baskılı Amerikan servis ise restoranlarda, kafelerde ve pastanelerde hijyen ve tanıtım amaçlı kullanılmaktadır. Her müşteride yenilenme özelliği sayesinde müşteri memnuniyeti katlanmakta zamandan ve işgücünden tasarruf sağlanmaktadır.

Kurumsal Kimliğin Tanıtımı

RFT Paketleme ve Ambalaj kurumsal kimliğinizin en iyi şekilde gösterilmesi için kaliteli malzemeler kullanmakta, üretimin her aşamasında %100 hijyen ilkesiyle hareket etmektedir. Kaliteli baskı tekniği ile müşterileriniz işletmenize girdiği andan itibaren sizi hissetmeye başlamaktadır. Bu durum kurumsal kalitenizin yükselmesinde büyük faydalar sağlayacaktır.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart