Loading...

Burdur Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

İnsan ilişkilerinin ön plana çıktığı ve memnuniyetin son derece önemli olduğu günümüz koşullarında işletmeler açısından küçük hediyeler arayışı önem kazanmıştır. Küçük hediyelerin başında sağlıklı bir geleceğe adım atılmasını ve işletmenin tanıtımını sağlayan tek kullanımlık ıslak mendiller gelmektedir.  Burdur baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil hem bir gönül alma hediyesi hem de tanıtım amaçlı firmaların gözdesi haline gelmiştir. Islak mendillerde baskı kalitesi, işletmenin tanıtımı açısından oldukça önemli sayılmaktadır.

Islak Mendillerde Baskı Çeşitleri

Sürekli elden ele dolaşarak firmanın bilgilerinin tanıtımını yapan ıslak mendillerin dış ambalajları, işletmelerin bilgileriyle doludur. Bu bilgilerin baskı kalitesi onların uzun zaman bozulmadan dolaşmasına katkı sağlamaktadır. İşletmenin logosu, iletişim bilgileri ve kurumsal renklerinin taşındığı bu baskının kalitesi ilk imaj açısından önem teşkil etmektedir. RFT paketleme ve Ambalaj her iki baskı çeşidiyle de müşterilerine hizmet etmektedir.

Flexo Baskı

Bu baskı çeşidi daha kaliteli ve göze hitap eden bir türdür. Tek bir kalıp imalıyla baskı yapılmaktadır. Kalıp baskı olduğu için görüntüler daha net ve daha canlıdır. İlk kalıp maliyeti nedeniyle maliyeti daha yüksek görünmekte ve kalıp hazırlama zamanı nedeniyle acil olmayan işlemlerde tercih edilmektedir.

Dijital baskı

Baskı kalıbı gerektirmeyen, ekran üzerinde gerekli düzeltmelerin ve görüntü kalitesinin görülebileceği baskı çeşididir. Hızlı ve düşük maliyetlidir. Ancak görüntü kalitesi daha düşüktür. Acil işlemlerde tercih edilmektedir.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart