Loading...

Bolu Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Stick şekerlerin ambalajında yer alan kurumsal logonun önemi, marka bilinirliği açısından firmayı son derece olumlu etkilemektedir. Stick şekerlerden müşterilere ne kadar farklı çeşit konursa, markanın bilinirliği çok daha fazla olacaktır. Firma logosunda kullanılan renkler ve baskılar müşterinin aklına ve kalbine giren yolun kapılarını aralamaktadır. Anlık etkiler ve akılda kalıcılık için logonun mutlaka stick şekerler ile müşterilere sunulması gerekmektedir. Özellikle kurumsal promosyon ögesi olarak kullanılan stick şeker, uzun ve ince yapısı ile müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. Tek kullanımlık olan şekerlerin esmer ya da beyaz gibi farklı çeşitleri bulunmaktadır. Müşterilerin masalarında ya da misafirlerin ziyaretleri esnasında çayın yanına konulan stick şekerler, sizi en iyi şekilde temsil ederek imajınızı oraya çıkaracaktır.

Çeşit Çeşit Stick Şekerler

Bolu baskılı stick şeker ve Amerikan servis promosyonunu kullanmak baskısız stick şeker kullanmaktan çok daha etkili olacaktır. Özellikle anlık akılda kalıcılık açısından müşterilerin dikkatini çeken stick şekerler, firma bilinirliğini gözle görülür şekilde artıracaktır. İçerik olarak beyaz, esmer ya da tatlandırıcı şeklinde ayrı çeşitlere sahip olan toz stick şekerler arasından en sık tercih edileni beyazdır.

Amerikan Servis ile Stick Şekerlerin Pazarlanması

Özellikle kurumsal bir imaj haline gelen stick şekerlerin kaliteli bir baskıya sahip olması son derece önemlidir. RFTPAK tarafından pazarlanan tüm ürünlerde birinci sınıf baskı ile logonuz stick şekerlere basılmaktadır. Amerikan servis ile sunulan bu hizmette paketlerin içerisindeki şekerler tamamen şeker pancarından elde edilmektedir. Bu nedenle ürünlerimiz tüm Türk Gıda Kodeksi testlerinden başarı ile geçmiştir.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart