Loading...

Bolu Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Yemek, turizm ve ulaşım sektörünün güçlü olduğu yerlerde ıslak mendil en vazgeçilmez tanıtım araçları arasında kendine yer edinmiştir. Islak mendil tek kullanımlık bir temizlik malzemesidir ve müşteri açısından son dönemlerde önemi artan bir hediye gibidir.

Bolu baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil yiyecek içecek sektörünün adeta vazgeçilmezidir. Öyle ki, böylesine küçük bir detay büyük müşteri kayıplarına yol açabilmektedir. Servis edilen her masada bulunması zorunlu bir malzeme haline gelmiştir. Özellikle yemek sonrası en çok kullanılan tek kullanımlık sağlık malzemelerinden biridir. Hatta kasa yanlarında bulundurulan daha küçük boyutlardaki ıslak mendiller dahi müşteriler tarafından tercih edilmekte ve çantalarında, farklı yerlerde dolaşabilmektedir.

Otel ve ulaşım sektörlerinde ise misafirler ve yolcular ısrarla tek kullanımlık mendilleri tercih etmektedirler. Otellerde danışma bölümlerine konulan ıslak mendiller hızla tükenmektedir.

Hijyen, Memnuniyet ve Tanıtım

Islak mendillerde en önemli detay hijyenin sağlanmasıdır. RFT Paketleme ve Ambalaj işletmeniz müşterilerinin ısrarının farkındadır ve %100 hijyenik ürünler üretmektedir. Açılmadığı takdirde her an kullanıma hazır bir şekilde bozulmadan uzun bir süre nemini ve kokusunu yitirmemektedir. Tek kullanımlık ürünlerle karşılanmak müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.

Islak mendillerin en önemli özelliği elden ele dolaşmasının yani sirkülasyonunun fazlalığı ve bu şekilde farklı insanlar tarafından görülebilmesidir. Üzerine basılan işletme logosu, iletişim ve internet adresi gibi detaylar farklı insanların sizi tanımasına ve iletişime geçmesine olanak sağlamaktadır. Islak mendiller bir ihtiyaçtan öte bir zorunluluktur.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart