Loading...

Bitlis Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Çay-kahve türü içecekler de yanında şeker olmadan sunulamamaktadır. Bir kapta verilen küp şekerlerin yerini daha sağlıklı ve ekonomik olan tek kullanımlık stick şekerler almıştır. Beyaz ve esmer şekerlerden üretilen içerikleri, dış ortamdan bağımsızlaştıran kapalı paketleri, uzun müddet bozulmadan ve nemlenmeden her an kullanıma hazır hale getirmektedir. Restoran, kafe, kahve ve pastanelerin masalarını süsleyen baskılı stick şekerler kurumsal kimliğin de ayrılmaz bir parçası haline gelmişlerdir.

Göze Hitap Eden Sağlıklı Amerikan Servis

Özellikle restoran, pastane, otel gibi alanlarda müşterilerin hem göz zevkine hem de sağlığına hitap etmek işletmelerin kurumsal kimliğini geliştiren etmenlerdir. Sürekli dolup boşalan yeme-içme masaları her zaman temiz ve hijyen tutulmak zorundadır. Her müşteriye özel tek kullanımlık Amerikan Servis, yemek ve ikram sektörüne büyük yardımda bulunmaktadır. Hızlı kurulum ve kaldırım sayesinde iş gücü ve zaman tasarrufu sağlamaktadır. Üzerine basılan işletme bilgileri ile kurumsal kimlik açığa çıkarılmakta, cezbedici resimlerle müşterilerin göz zevkine hitap edilmektedir. Hızlı servis ve temiz işyeri müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.

Hızlı ve Hijyen Servis Önemlidir

Restoran, kafe, bar, otel, pastane gibi yerlerde hızlı servis ve hijyen hem müşteri hem işletici açısından büyük önem taşımaktadır. Bitlis baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis takımları işletmecilere bu hususta fayda sağlamaktadır. RFT Paketleme ve Ambalaj tarafından verilen siparişleriniz hızla ve özenle, hijyenik ortamlarda hazırlanarak, dikkatlice paketlenir. İşletmenizin büyük yardımcıları güvenle sizlere teslim edilir. Size müşteri memnuniyeti ve kurumsal kimliğinizin artması olarak geri döner.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart