Loading...

Bitlis Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Mevcut işletmelerin rekabetleri yerel müşterilerin yanı sıra bölgeyi gezmeye gelen misafirleri de kapsamaktadır. Gerek yerel müşterilerin gerekse ziyarete gelen misafirlerin en iyi şekilde ağırlanması ve işletmenin tanıtımının yapılması bir zorunluluk haline gelmiştir. Tek kullanımlık hijyen ürünlerinin memnuniyet ve tanıtım amaçlı kullanılması işletmeleri rahatlatmaktadır. Ancak mesafenin uzak olması işletmelerin endişelerine yol açmaktadır.

Hijyenik İçerik, Kaliteli Baskı

RFT Paketleme ve Ambalaj %100 hijyen ile daha sağlıklı ürünler üretmek için çalışmaktadır. İç malzemenin kalitesi işletmelerin müşterileri açısından önemli bir memnuniyet sebebidir. Ferahlık ve temizlik veren bir mendil müşterinin kalbini hoş tutacaktır. Müşteriye verilecek kurumsal imajda, ihtiyacının en güvenli şekilde giderilmesi önemli bir etkendir.

İşletmenizin kurumsal kimliğinin en iyi şekilde temsil edilebilmesi için Bitlis baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil çeşitlerinin ambalajları üzerine, işletmeniz bilgileri kaliteli bir biçimde basılmaktadır. Baskı şekli Flexo ve Dijital baskı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Flexo baskı kalıp maliyetinden ötürü ilk basımda pahalı gibi görünse de kalıp aynı kalacağından sonraki siparişlerde maliyetin düştüğü fark edilecektir. Görüntü ve mürekkep kalitesi Dijital baskıya oranla daha nettir. Ancak hızlı işlerinizde Dijital baskıyı tercih edebilirsiniz. Maliyeti düşük ve daha hızlı baskı yapılmaktadır.

Mesafeler Engel Değil

Firmamız gönderilen her malzemenin kalite kontrolünü yapmaktadır. Ambalajların dış ortamla bağının kesilmesi önemlidir. Hava sızdıran ambalajlar ayrılmaktadır. Kargo esnasında herhangi bir zarar gelmeyecek şekilde paketleme işlemleri yapılmakta, siparişleriniz hızlı ve güvenli bir şekilde tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart