Loading...

Bingöl Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

RFTPak Ambalaj tarafından 6 x 10 , 6 x 12 , 7 x 10 , 7 x 12 boyutlarında üretilen Bingöl baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil ürünlerimizi en uygun fiyatlar ile şimdi temin edebilirsiniz. Bu ıslak mendiller yeme-içme sektörü içerisinde bulunan işletmelerde müşterilere ikram edilmek üzere kullanılırlar. İstediğiniz boyutu seçtikten sonra üzerine istediğiniz baskıyı yaptırabilirsiniz. Piyasadaki en uygun fiyat garantisi ile üretilen ürünlerimiz Türkiye’nin neresinde olursanız olun hızlı teslimat ile sizlere ulaştırılır.

Toptan Satış & Uygun Fiyatlar

Baskılı ıslak mendil ürünlerimiz toptan bir şekilde uygun fiyatlar ile satılmaktadır. İşletmelerinizde uzun süre boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı ıslak mendiller doğal yollar ile adınızı duyurmanızı ve imajınızı yenilemenizi sağlayacaktır. Islak mendillerimiz Türkiye’nin neresinde olursanız olun hızlı bir şekilde tarafınıza teslim edilir. İstediğiniz ölçülerdeki ıslak mendili seçerek online bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Minimum on bin adet sipariş verilebilmektedir.

Teknik Özellikler

Islak mendiller dört farklı boyutta bulunmaktadır. Sizlerin talepleri ve tercihlerine göre havlu ya da tela kullanılabilmektedir. Flexo baskı ile üretilen ürünlerimiz oldukça hijyenik ve sterildir. İçeriğinde dionize su ile imal edilen kokular bulunmaktadır. Genel koku kolonyadır. İç sıvısı softtur. Dört adet kağıt türü bulunmaktadır ve müşteri isteğine göre seçilen kağıt kullanılmaktadır. Bu kağıtlar: triplesk, kuşe, metalize olarak ayrılır. Triplesk kağıtlar beyaz ve gri olmak üzere iki seçenekte mevcuttur.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart