Loading...

Bilecik Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Günlük hayatta pek çok yerde kullanılan ıslak mendil ve kolonyalı mendiller temizlik açısından çok büyük kolaylık sağlar. Su ve sabuna erişimin kolay olmadığı durumlarda anti bakteriyel bir özelliğe sahip olan ıslak mendil ve kolonyalı mendiller hem pratik hem de daha hijyenik ve kurtarıcı bir çözüm yolu oluyor. Bu kullanım alanları dışında kafe, restoran, lokanta, petrol ofisi vs. Gibi işletmeler açısından da tanıtım özelliği taşıyor. İşletmeler isimlerini duyurmak, akılda kalıcı hale getirmek için baskılı ıslak mendil ve kolonyalı mendilleri uygun maliyetleri dolayısıyla tercih edebiliyorlar. Üstelik bunun yanında bulundukları şehirleri tanıtma imkanları da oluyor.

Marmara Bölgesi’nin güzel illerinden biri olan Bilecik’te bir firmaya sahipseniz hem firmanızın hem de şehrinizin tanıtımını RFTPak Bilecik Baskılı Islak Mendil Ve Kolonyalı Mendil ürünleri ile yapabilirsiniz.

Ürünlerin Özellikleri

  • Şirketinizin logo ve amblemine ya da bulunduğunuz şehrin adına özgün bir baskılama yaptırabilirsiniz.
  • İstenilen çeşitli boy ve enlerde üretilebilirler. (Genellikle tercih edilen boy-en 7×12)
  • Kaliteli kâğıt çeşitleri ile imal edilirler.
  • Ayrı katmanlardan oluşan özel dış sıvısı ve iç sıvısı ile pek çok yapım ve baskı aşamalarından geçerek imal edilirler.

Kullanım Avantajları Nelerdir?

Firmanızın hizmetlerinin yanı sıra logo, amblem ya da bulunduğu şehir ile birlikte ismine özgün baskılı olduğu ıslak mendil ve kolonyalı mendilleri tercih ettiğinizde firmanızın ismini yaygınlaştırarak prestijini sağlamlaştırırsınız. Aynı zamanda bir tanıtım kartı gibi müşterilerinizin aklında yer edinip yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart