Loading...

Bayburt Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

İşletmelerinize özel tasarlanan baskılı ürünler ile fark yaratın. Bayburt baskılı stick şeker ve Amerikan servis ürünlerini RFTPak Ambalaj’dan en uygun fiyatlar ile temin edebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine kargo imkânımız mevcut. Uygun fiyatlar ile işletmelerinize farklı bir hava katacağınız tamamen hijyenik koşullarda üretilen stick şeker ve Amerikan servisi ürünlerini istediğiniz seçenekler doğrultusunda işletmenize özel bir hale gelecek şekilde tasarlıyoruz. WhatsApp hattımızdan online bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Baskılı Stick Şeker

Baskılı stick şeker ürünümüz için esmer şeker ve beyaz şeker seçeneklerimiz mevcuttur. Sizlerin tercihine bağlı olarak üç farklı gramajda üretilmektedirler. Kuşe kağıda sarılı bir şekilde üretilen şekerlerimiz üzerinde kurumsal logonuz ve işletme adınız yer almaktadır. Restoran, kafe, yemekhane, lokanta gibi işletmelerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür ve doğal yoldan tanıtımınızı yapmanızı sağlar. Toptan bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bu hijyenik ve kurumsal ürünler sayesinde işletmelerinizde daha resmi bir hava oluşmasını sağlayacaksınız.

Baskılı Amerikan Servis

Baskılı Amerikan servisi ürünleri tüm lokanta, restoran ve kafeler için uygun bir üründür. İşletmenizin en önemli ve müşterilerin en çok ilgisini çeken konumlarda bulunan bir ürünün işletmenize özel bir tasarıma sahip olması çok önemlidir. Masalarınızın şekline ve boyutuna bağlı olarak yatay ya da dikey olarak tasarlanabilen Amerikan servisi üzerinde kurumsal logonuz, işletme adınız gibi bilgileriniz yer almaktadır. WhatsApp üzerinden online sipariş hattımıza mesaj atarak bilgi alabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart