Loading...

Batman Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Son yıllarda her alanda olduğu gibi ticaret sektöründe de büyük bir farklılaşmaya gidilmiştir. Kullanılan ürünlerin hem pratik hem de hijyenik olması için gerekli önlemler alınmaktadır. Baskılı ıslak mendiller de bahsedilen bu pratik ve hijyenik ürünlerdendir. Kişisel temizlik adına önemli olan bu ürün, leke çıkarıcı özelliğe sahip ıslak kumaş ya da ıslak kâğıttan yapılmaktadır. Fast food, hazır kahve, yolcu taşımacılığı gibi hizmet sektörlerinde bu ürün, kullanımı kolay ve hijyenik olduğu için yoğun olarak tercih edilmektedir. Ayrıca firmaların promosyon olarak dağıttığı bu ürünlerde şirket logosu da yer almaktadır. Firmamız da Rft Paketleme Ambalaj olarak bu ürünlerin şirketlerin logolarının ön plana çıkarıldığı ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir.

Şirket Logonuzun Yer Aldığı Kaliteli ve Hijyenik Islak Mendiller

Evde, işte kısacası sosyal yaşantıda pratik bir kullanıma sahip olduğu için yoğun olarak tercih edilen ıslak mendiller, birçok iş kolunun da kullandığı ürünlerdendir. Bu ürünlerde ayrıca şirketlerin logoları da yer almaktadır.  Firmamız da bu ürünlerin verilen siparişler doğrultusunda alkollü ya da alkolsüz olarak satışını gerçekleştirmektedir.

Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil Satışı

Firmamız, şirket logolarının yer aldığı kaliteli kağıtlar kullanarak özel baskı makineleri ile üretim gerçekleştirmektedir. Siz de Batman Baskılı Islak Mendi ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil arayışı içerisindeyseniz ürünler sipariş vermek ve detaylar hakkında bilgi almak için firmamızla internet sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden irtibat kurabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart