Loading...

Baskısız Pizza Kutusu

Pizza, İtalya’nın meşhur bir lezzetidir.  Sıklıkla tüketilen hazır gıda grubudur. Paket pizza hizmeti sunan birçok şirket ise pizzalarının boyutuna göre pizza kutularını sık sık kullanmaktadır. Bu yüzden de pizza bu işletmeler için tedariki gereken ürünlerin başında gelir. Baskısız pizza kutusu ürünün tüketiciye sıcak bir şekilde ulaşmasını sağlar. Baskısız pizza kutuları, ürünü tüketiciye kadar dökülmeden, düşmeden ve şekli bozulmadan ulaştırır. Ayrıca ekstra tabak kullanımına gerek kalmadığı için üretici ve tüketicilere daha cazip gelmektedir. Kullandıktan sonra geri dönüşüm kutusuna atılarak geri dönüştürülebilir ve doğayı korumaya katkı sağlar. Yemek firmaları, baskısız pizza kutularını belli ebatlarda ve adetlerde üretim yapan üreticilerden güvenle tedarik etmek ister. Firmamız üretimini gerçekleştirdiği baskısız pizza kutularında kaliteli malzeme kullanmakta ve Türkiye’nin 81 iline gönderim yapmaktadır.

Baskısız Pizza Kutusu Fiyatları

Baskısız pizza kutusu fiyatları birçok faktöre göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle net bir fiyat vermek mümkün değildir. Örneğin baskısız pizza kutusu ebatları, (boy, en, yükseklik) sipariş miktarı, tercih edilen hammaddeye göre fiyatlar artış azalış göstermektedir.  Firmamızdan istediğiniz özelliklere sahip baskısız pizza kutusu sipariş edebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti kazanmak ve siparişleri sorunsuz ulaştırmak için gerekli olan bu kutular pizzanın büyüklüğüne göre farklılaşmaktadır. Size en uygun pizza kutusunu belirlemek ve hemen şimdi sipariş oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart