Loading...

Baskısız Pizza Kutusu İhracatı

Paket servis yapan işletmeler satışını gerçekleştirdikleri gıdaları muhafaza edecek yani dış etmenlere karşı koruyacak sızdırmaz ürünler tercih etmelidir. Pizza kutuları da bahsetmiş olduğumuz bu ürünlerdendir. Farklı büyüklüklerde üretilebilen bu ürünler kaliteli ve sağlıklı kağıtlar kullanılarak üretilmelidir. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı standartlarına uygun olarak üretim gerçekleştiren firmamız Rftpak Ambalaj da bu ürünlerin üretimini ve satışını yapmaktadır. Baskısız pizza kutusu ihracatı yapan firmamız, kaliteli kağıtlar kullanarak özel makinelerde kutular üretmektedir. Siz de işletmenizin yapısına uygun pizza kutularını firmamızdan satın alabilirsiniz.

Kaliteli Pizza Kutuları

Pizza kutuları, içinde bulunan pizzanın sıcaklığını ve lezzetini koruması için kullanılan önemli bir paket servis ürünüdür. Bu ürün ayrıca sızdırma yapmaz özellikte yani kaliteli ambalajlar kullanılarak üretilmelidir. Firmamız bu ürünleri bahsedilen hususlara dikkat ederek kaliteli ve sağlıklı ambalajlardan üretmektedir. Siz de işletmenizin özelliklerine uygun kaliteli pizza kutuları için bizi tercih edebilirsiniz.

Baskısız Pizza Kutusu Fiyatları

Pizza kutuları, pizzaları korumak ve müşteriye hijyenik olarak teslim etmek amacı ile kullanılmaktadır. Firmamız da bu ürünlerin üretimini yapmaktadır. Firmamızın ürettiği baskısız pizza kutusu fiyatları; sipariş miktarına ve kutuların boyutlarına göre farklı fiyatlardan belirlenmektedir. Siz de işletmenizin ihtiyacına uygun pizza kutuları için firmamızı tercih edebilirsiniz. Uygun bir fiyat politikasına göre hizmet sunan firmamız, kaliteli ürünler üretmekte ve satmaktadır. Sipariş vermek için internet sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bizi arayabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart