Loading...

Baskısız Pizza Kutusu İhracatı

Pizza kutuları, paket servis adına önemli olan ürünlerdendir. Bu ürünler, sıvı ve yemek artığı sızdırmaz özellikte sağlam yapıda ürünlerdir. Bu ürünler, pizzanın büyüklüğüne göre farklı boyutlarda üretilmektedir. Firmamız da baskısız pizza kutusu ihracatı gerçekleştirmektedir. Kaliteli kağıtlar kullanarak üretim gerçekleştiren firmamız, sipariş üzerine istediğiniz sayıda üretim gerçekleştirmektedir. Ayrıca firmamızın ürettiği ürünler, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Farklı Boyutlarda Kaliteli Pizza Kutuları

Pizza kutuları, pizzanın sıcaklık seviyesini muhafaza etmesi, lezzetini koruması ve sızdırmaz özellikte olduğu için paket servis yapan işletmeler için önemlidir. Bu ürünler, üretilirken kaliteli kağıt türleri kullanılır. Ayrıca üretimde kullanılan kağıtlar ve yardımcı ürünler, sağlık standartlarına uygun olarak tercih edilmektedir. Pizzanın büyüklüğüne göre ise farklı boyutlarda üretilmektedir.

Baskısız Pizza Kutusu Fiyatları Ne Kadardır?

Pizza kutuları, paket servis işi yapan işletmelerde kullanılan ürünlerdir. Bu ürünler, yoğun olarak paket servis sipariş alan işletmelerde kullanılması zorunlu olan ürünlerdendir. Firmamız Rftpak Ambalaj olarak biz de kaliteli ambalaj ürünlerinin üretimini gerçekleştiriyoruz. Üretmiş olduğumuz ürünlerden biri de pizza kutularıdır. Kaliteli ve insan sağlığına uygun malzemelerden üretim gerçekleştiren firmamız, bu ürünleri sipariş üzerine üretmektedir. Baskısız pizza kutusu fiyatlarımız ise üretilen ürünün büyüklüğüne ve sayısına göre farklılık göstermektedir. Siz de ihtiyacınız olan ürünleri firmamız aracılığı ile satın alabilirsiniz. Sipariş için web sitemizde bulunan iletişim adreslerimizden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart