Loading...

Baskısız Pizza Kutusu

Pizza kutuları paket servislerde kullanılan önemli araçlardır. Sadece pizzacılar tarafından değil pideciler gibi farklı alanlarda da kullanılmaktadır. Bu nedenle içerdiği ürünün güvenli bir biçimde müşteriye ulaştırılması ve müşteri memnuniyetini sağlaması gerekmektedir. Öyle ki müşteri kutuyu açtığı zaman sanki işletmede sipariş vermiş ve masasına gelmiş gibi olmalıdır. Müşteriler açısından ilk görüş oldukça önemlidir. Kullanılan pizza kutusu özellikleri itibariyle taşıma görevinden daha fazla biçimde koruma görevini üstlenmelidir. Firmamız tarafından üretilen Baskısız Pizza Kutusu ürünün güvenle ve hijyenik bir biçimde müşterinize ulaştırılması için tasarlanmıştır. Pizza boyutlarınıza uygun farklı ebatlarda üretim yapılarak kullanımınıza sunulmaktadır.

Kolay Depolama, İstenilen Koruma

Pizza kutularında depolama oldukça büyük önem taşımaktadır. Sayısız kutunun bir arada bulunması ve ihtiyaç duyulduğu an kullanıma hazır olması gerekmektedir. Firmamız tarafında üretilen Baskısız Pizza Kutusu siparişleri kolay katlanabilir kutular halinde gönderilmektedir. Düz olduklarından depolama sorunları ortadan kaldırılmakta katlanabilir özellikleri sayesinde hızla kutu haline getirilerek kullanıma hazır olmaktadır. Elde katlanabilir olması temel görevi olan taşıma ve koruma işlevini kaybetmesine yol açmamaktadır. Özel olarak üretilen kutular sipariş verilen paket pizzanın sıcaklığını ve tazeliğini koruma görevini başarıyla yerine getirmektedir. Üzerinde açılan delikler sayesinde hava ile teması sağlanmakta ve ürünün hamurlaşması önlenmektedir.

İsteğe Bağlı Üretim

Her işletmenin ihtiyacı olan boyutlar farklılık göstermektedir. Yan ürünler de kutulara girebilmektedir. İşletmenizin ürün yapısına uygun boyutlarda Baskısız Pizza Kutusu üretimi yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak ek ürün için yerleştirme alanları sunulabilmektedir. Taze ve sıcaklığını koruyan pizzalar için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart