Loading...

Baskılı Stick Şekerler

Uzun zamandır kapalı veya kısmen hizmet veren işletmelerimiz (restoranlar/lokantalar, kafeler, pastaneler, oteller vs. baharla birlikte hareketlenmeye başlıyor. Şimdi, RFTPAK her imkanıyla size destek olmaya hazır. Sağlığımızı her zamankinden daha özenle korumaya çalıştığımız şu günlerde ürünlerimiz firmamız güvencesinde el değmeden paketlenmektedir. Yurdumuzun neresinde olursanız olun en hızlı şekilde istediğiniz ürünler size ulaştırılmaktadır. Bilgi iletişim ağımızda kayıtlı telefonlarımız ve e-posta adreslerimiz vasıtasıyla firmamızla bağlantı kurmanız yeterlidir. Sürecin nasıl işleyeceği konusunda istediğiniz bilgiler size verilerek yapılacak işler konusunda yönlendirileceksiniz.

Paketli ürünlerimizden baskılı stick şekerler ve Amerikan servis, müşterilerimizin gözüne en çok hitap edecek olanlardır. Üstelik çevre sağlığına da uygun olarak farklı kağıttan çeşitlerinden üretilmektedir. Geri dönüşüme gönderilebilirler. Baskılı ürünlerde müşterilerin dikkatini çekecek görselliğe sahip olmak önem kazanmaktadır. Çünkü, bunlar işletmelerimize gelip bakan veya oturup atıştıran ve yemek yiyen tüm misafirlere sunulan lansman ürünleridir. Keyifle ayrılan müşterilerimizin yeniden gelebilmeleri için çağrı pusulalarıdır. O yüzden, hazırlanmalarına gerekli özen gösterilmelidir. Markanız ve logonuz için her türlü görsellik ve renk bu ürünlerde denenmelidir.

Bizi aradığınızda ilk önce tasarımı konuşuyoruz. Seçenekler sunuyoruz. Onayınızı aldıktan sonra siparişlerinizi alıyoruz. Size özel ürünleri, birinci sınıf kalitesi ve fiyat avantajları ile dükkanınıza/tesisinize gönderiyoruz.

Size Göre Baskılı Tasarım

Kafe, restoran ve otellerinizin favorileri arasında yer alan“Baskılı Stick Şeker” çeşitlerini üç ayrı seçenekte sunmaktayız: esmer şeker, beyaz şeker ve tatlandırıcı. Paketlerin içine koyduğumuz iç ürünlerimiz %100 şeker pancarından üretilmekte ve Türk Gıda Kodeksi yönetmeliğine uygun olarak 2, 3 ve 4’er gramlık paketlerde hazırlanmaktadır. Tek kullanımlık olduğundan gerekli hijyeni güvenle sağlamaktadır. İkram edilen çay veya kahvenin yanında göz alıcıdır.

Masanızdaki Servisin Adı

Masa üstlerinin müşteri için dizaynındaki vazgeçilmezi olan “Amerikan servis” ürünlerimiz farklı kağıt türlerinden ve ayrı boyutlarda üretilebilmektedir. Kafe, restoran/lokanta ve otellerinizdeki yemek masalarınızda daimi temizlik ve hizmette zaman tasarrufu sağlamalı, zengin görünümü ile hem gözünüze hem de ruhunuza hitap etmelidir. Baskılı amerikan servis modelleri, markanızın imgesinin müşteriye yansıtılmasında en büyük yardımcılarınızdan biri olacaktır. Yörenize ve mekanınıza uygun bir tasarım, şiir, bilgi ve iletişim numaralarınız eşliğinde müşterilerle sofrada beklerken kuvvetli ve kopmaz bir bağ kurulabilir. Hatırda kalmak ve hatırlatabilmek önemlidir.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart