Loading...

Baskılı Pizza Kutusu İhracatı

Günlük yaşantı oldukça hızlı bir şekilde akmaktadır. Bu hız içinde öğle aralarında ya da eğlenmek için dışarı çıkıldığında en çok tercih edilen yiyecek pizza olmaktadır. Pizza hem lezzetli hem de doyurucu bir atıştırmalıktır. Pizzaların sipariş edilen yere aktarımında pizza kutuları kullanılır. Firmamız en kaliteli baskılı pizza kutusu üretimi yapmaktadır. Bu kaliteli üretimimiz dış ülkeler ile de paylaşılmaktadır. Firmamız tarafından baskılı pizza kutusu ihracatı hizmeti yapılmaktadır.

Kaliteli Üretim Hizmeti

Pizzaların piştiği ilk andaki gibi sıcak halini muhafaza etmesi için pizza kutularının işlevi önemlidir. Üretilen pizza kutuları, pizzanın ısı kaybı yaşamasını önlemelidir. Pizza kutuların sahip olması gereken en önemli özelliği de dayanıklı olmasıdır. Kalitesiz bir üretimde kutuya konulan pizza soğuyacak ve nemden dolayı kutuda büzüşmeler, yırtılmalar meydana gelecektir. Firmamız tarafından üretilen pizza kutuları kaliteli bir şekilde üretilmektedir. Ayrıca pizza kutularının üstüne tercihe göre istenilen baskı firmamız tarafından basılmaktadır.

İhracat Hizmeti

Firmamız tarafından baskılı pizza kutusu ihracatı hizmeti de sunulmaktadır. Yurtdışına satım işlemleri için üretilen baskılı pizza kutularının belli şartları sağlamaları gerekmektedir. Gıda sertifikalarının olması bu şartlardandır. Baskılı pizza kutularının belli bir kâğıt kalitesine sahip olması ve belli standart ölçülere uyması gerekmektedir. Firmamız tarafından üretimi yapılan baskılı pizza kutuları gerekli bütün şartları sağlamaktadır. Ürün çeşitliliğimizi görmek ve detay bilgi almak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart