Loading...

Baskılı Pizza Kutusu İhracatı

Ülkemizde, günümüz gıda zincirleri arasında revaçta olan pizza sektörü bu alanda büyük bir rol oynamaktadır, firmanızın tanıtımını yapmak içinse pizza kutuları üzerindeki logo ve baskı, tanıtım alanında önemli bir yere sahiptir. Bu sebeple Baskılı Pizza Kutusu İhracatı son zamanlarda büyük bir önem kazanmıştır. Aynı anda tavuk parçaları, patates kızartması ve pizzanızın tek kutu içerinde bulunmasını istediğiniz durumlarda özel tasarım kutular bu isteğinizi yerine getirmektedir.

Günümüz gıda sektöründe özellikle paket servis alanında pizzanın restorandan size kadar olan serüveninde lezzetini korurken, sıcak, taptaze ve güvenli bir şekilde tüketiciye ulaşmasına olanak sağlamaktadır. Ana maddesi mukavvadan olan kutular sıcağa dayanıklıdır ayrıca geri dönüşüm olanağı sağladığı için doğaya dost bir tüketim şekli oluşturmaktadır. İnsan sağlığını tehdit edecek hiçbir madde içermemekle birlikte kişiye özel kullan at fırsatıyla hijyenik özelliği de bulunmaktadır. Ayrıca günümüz pizza sektöründe kutuların kullanımı firmaya maliyet açısından büyük kolaylıklar sağlarken baskılı kutularla firmaya özel hiçbir ek ücret ödemeden reklam olanağı da sağlamaktadır.

Pratik Kullanımı

Pizza kutuları; küçük, orta ve büyük boy pizzalara özel müşterinin siparişi doğrultusunda üç farklı boyutta üretilmektedir. Katlanabilen ve üst kapağı kopartılabilecek şekilde olan pizza kutuları hazır tabak olarak kullanılabilir, bu şekilde tabak bulaşığı yıkamakla ilgili bir sorun olmadığı gibi su ve deterjandan da tasarruf sağlamanıza olanak tanır. Dilediğiniz adet ve boyutta baskılı pizza kutusu siparişi vermek için baskılı pizza kutusu ihracatı da yapan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart