Loading...

Baskılı Pizza Kutusu

Pizza satışı ile uğraşan işletmeler genellikle paket servis hizmeti vermektedirler. Bu işletmeler için ürünün, işletmeden çıkmasından müşteriye ulaşacağı ana kadar tazeliğini ve sıcaklığını koruması olmazsa olmazlardandır. Aynı zamanda kurumsal kimliğin ve tanıtımın müşterilere yapılması gerekmektedir. Bu şartları karşılamak için baskılı pizza kutusu pizza satışı gerçekleştiren işletmeler tarafından ısrarla talep edilmektedir.

Pizza Kutusunun Özellikleri

Yiyecek sektöründe tek kullanımlık kutulamada hijyen ve tazelik büyük önem taşımaktadır. Ürünün gireceği kutunun ürünü koruması, sıcak tutması ve ürünü bozmaması gerekmektedir. Bu sebeple pizza kutuları oluklu mukavvadan imal edilmektedir. Bu sayede ürünün sıcaklığını ve tazeliğini korumakta, güvenle tüketiciye ulaştırılması sağlanmaktadır. Aynı zamanda kutuya bazı delikler de açılmaktadır. Bu delikler sayesinde sıcak ürünün hamurlaşması ve şikâyete neden olmasının önüne geçilmektedir. Pizza kutuları hızla elde hızla monte edilebilen katlamalı düz modellerden üretilmekte ve depolama sorunu ortadan kaldırılmaktadır. Pizza büyüklüğünüze uygun ölçülerde farklı boylarda üretim yapılmakta olup boyutla ilgili firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Baskının Önemi

Müşteriye sunulan her ek malzeme kurumsal kimliğin bir tanıtımı olmaktadır. Baskılı pizza kutusu kurumsal kimliğin bir imzası olup işletmenin tanıtımı için yapılmaktadır. Flexo ve ofset baskı kullanılabilmekte olup firmanın reklamı, logosu, iletişim bilgileri işlenmektedir. Böylelikle müşteri aldığı hizmetten güven duymaktadır.

Maliyet Neye Göre Değişir?

Pizza kutuları farklı fiyatlarda olabilir. Fiyat değişimlerinde kullanılan mukavvanın kalitesi, yerli veya ithal ham madde kullanılması, baskı tipi, boyutları fiyat değişimlerinde etken nedenlerdir. Fiyat listemiz ve sipariş için firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart