Loading...

Baskılı Magnet Çeşitleri

Sektöre Uygun Baskılı Magnet Çeşitleri

            Etkili bir promosyon ürünü olan baskılı magnet çeşitleri, ihtiyaca uygun olarak farklı özellikler gösterir. Özellikle perakende ve yiyecek&içecek sektöründe dağıtılan ürünler, paket servis yapan işletmelerin en büyük reklam aracıdır.

 Magnet Çeşitleri

            Baskılı magnet çeşitleri kullanım amacına yönelik olarak seçilebilir. Müşterilerin sipariş öncesinde her an ellerinin altında duran ürünler, ticari hedeflerin gerçekleşmesinde de önemli role sahiptir. Yeni yıl üzeri hazırlatılacak ve tüm yıl boyunca dolap üstündeki yerini muhafaza edecek olan takvimli modeller, günlük hayatın içinde önemli bir yer edinerek kurumsal kimliği destekler.

            İletişim bilgisi dışında müşterilerin yaşam kalitesini artırmak ve hayatlarına dokunmak isteyen firmalar; dereceli, bloknotu ya da takvim yapraklı ürünler tasarlatabilirler. Kaliteli baskı hizmetlerinde Türkiye’nin her yerine hizmet götürmeyi hedefleyen firmamız, online sipariş ayrıcalığıyla zaman kayıplarının önüne geçer.

 Kaliteli Baskıya Kolay Erişim

            Kurumsal kimlikle uyumlu olarak magnet üstüne yapılacak baskılar, konusunda deneyimli ekiplerimiz tarafından hazırlanır ve onayınıza sunulur. Magnet çeşidine karar vermeden önce ihtiyaçların ve kullanım alanının göz önünde tutulması gerekir. Logo, slogan ve iletişim bilgilerinin yer aldığı magnetler, yaratıcı tasarımlarıyla evlerin güzelleşmesini sağlar.

            İşlevsel açıdan günlük kullanıma uygun olan magnet modelleri, her zaman daha kalıcı ve göz önünde olacaktır. Baskılı ürünler arasında ilk akla gelen ve en çok tercih edilen reklam aracı hiç kuşkusuz magnetlerdir. Siz de siparişinizi hemen tamamlayarak uygun bütçeli bir reklam çalışması planlayabilirsiniz.

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart